Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

no trosku som sa zlepsil odjazdene vsetky zavody (164 - vsetko gold), 2,807,958 MS, 4,950,410 cr, 19aut, vsetky domi to je (56) tie vyhrate v jednom zavode tusim ked dokoncite tie dlhe zavodi master a potom sa mi niekde otvoril port na ten mali ostrovcek ktori je na vychode ostrova cize idem hladat teleport. a to mam este len 78% este mi ostavaju kluby

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no trosku som sa zlepsil odjazdene vsetky zavody (164 - vsetko gold), 2,807,958 MS, 4,950,410 cr, 19aut, vsetky domi to je (56) tie vyhrate v jednom zavode tusim ked dokoncite tie dlhe zavodi master a potom sa mi niekde otvoril port na ten mali ostrovcek ktori je na vychode ostrova cize idem hladat teleport. a to mam este len 78% este mi ostavaju kluby

spíš vůbec? :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak TDU je naozaj skvela hra... ale zeby sme v nej mali aj Cheaterov... neskutocne...

v online statystikach som objavil zaujimave hodnoty vysledkov...

maximalna rychlost... :roll:

f_27386255_bdf1f38ae3b1630726335854103acf38.jpg

potom total master points... :mrgreen:

f_27386253_0d0bf9eddf2260f3d3502498e3f5d7ce.jpg

dalej tu su nepekne spravy pre tych ktory nemaju radi dlhe zavody... tento je nazoaj dlhyyyyyyyyy.....

f_27386251_d9350f0e957c7adbb39c49781f0698ca.jpg

nakoniec som sa premohol a presiel som to na zlatu... :-)

f_27386249_e7b8d65fa9e403dd4bde2e224353e64e.jpg

a nakoniec moj vcerajsi maximalny rekord v rychlosti :-D

f_27386257_a1377e46fb1a9b6f34fd23e527d31726.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som to mal ale asi po troch dnoch hrania na pojej p4 1800mhz mi zacalo vyhadzovat chybu.

ale viem ako to nainstalovat stahni hru zozen cislo: 4HUR-56AS-7JND-F3AM

malo by fungovat a potom si nainstaluj deamon tools 4,08 a stiahni najnovsiu YASA nainstaluj cez DT 4,08 potom po doinstalovani zapni YASA potom spusti zadaj seriove cislo napis nick a hraj.

grafika tam je lepsia ale nepacia sa mi tam tie ulohy ale ked kupin new PC alebo xbox tak si to kupim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak s hrou som uplne u konca... mam uz 81% a mam prejdene vsetky zavody... jedine co mi treba je dokoncit este 3 Cluby a vsetko bude moje... bohuzial neviem kde mam nazberat zvysnych 19%...

jeden tip: nekupujte si zbytocne domy... na konci ich dostanete vsetky

f_28320091_8d9fb575bc7a16e936a97a1d94e5e170.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze su to dobre zavody hned som si spomenul na Grand turismo tie dvojhodinovky a tvoj status shadow uz mam dlho ale predal som potom asi 50 domov tusim ze ich je 56 a mam teraz okolo 50 milionou su naprd tolko domov vlastnit radsej mali dat nie domy ale vsetky auta a tie zvyslne percenta nazbieras ked budes jazdit tie online zavody co su tam a inak sa my este zda ze ked predas domy ti klesnu percenta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no...já teď jezdim už asi dva dny závod na 75km a vždycky toho nechám, protože mě to fakt neba. Ale až se do toho pustim a dostanu se na ten 160km závod, tak to nevim. To trochu přestřelili ne?
Tak nejak, mam provas vtip vecera. Kousnul sem se, nejel sem to tentokrat tak dobre takze sem nebyl o moc prvni, po 45 minutach jizdy zbyva 300 metru do konce zavodu a ja odbocim na spatnou odbocku, dam tlacitko pro navrat na silnici a ono me to hodi uplne jinam a cumakem na druhou stranu, zacnu se otacet a jak pridam plyn tak se auto zacne tocit v kolecku, kdyz konecne vyjedu sunda me kamion a nez se vymotam predjedou me vsichni a 300 metru pred cilem sem ztratil prvenstvi na 166 km zavod, kvuli debilni odbocce na dalnici, ja tu hru miluju :evil:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no...já teď jezdim už asi dva dny závod na 75km a vždycky toho nechám, protože mě to fakt neba. Ale až se do toho pustim a dostanu se na ten 160km závod, tak to nevim. To trochu přestřelili ne?
Tak nejak, mam provas vtip vecera. Kousnul sem se, nejel sem to tentokrat tak dobre takze sem nebyl o moc prvni, po 45 minutach jizdy zbyva 300 metru do konce zavodu a ja odbocim na spatnou odbocku, dam tlacitko pro navrat na silnici a ono me to hodi uplne jinam a cumakem na druhou stranu, zacnu se otacet a jak pridam plyn tak se auto zacne tocit v kolecku, kdyz konecne vyjedu sunda me kamion a nez se vymotam predjedou me vsichni a 300 metru pred cilem sem ztratil prvenstvi na 166 km zavod, kvuli debilni odbocce na dalnici, ja tu hru miluju :evil:
dufam ze to myslis ironicky :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu