Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no to me taky uplne vytocilo ono test drive unlimited si aspon myslim ja je hlavne o tom kokpitu ale uvidimetreba bude ve fulce nake prekvapko :-D ja dokonce cetl ale zase na forech ze ta beta byla z nakych 70 procent hotova tak uvidime ale zatim me to skalamalo nehorazne uplne jsem u toho usinal:-D jinak to je uplne prumerna zavodni hra neli podprumerna aspon ta beta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to me taky uplne vytocilo ono test drive unlimited si aspon myslim ja je hlavne o tom kokpitu ale uvidimetreba bude ve fulce nake prekvapko :-D ja dokonce cetl ale zase na forech ze ta beta byla z nakych 70 procent hotova tak uvidime ale zatim me to skalamalo nehorazne uplne jsem u toho usinal:-D jinak to je uplne prumerna zavodni hra neli podprumerna aspon ta beta
Nechapu proc stahujete/hrajete BETY a pak nadavate jaka je to desna hovadina :roll:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze veskeru diskusiu k TDU piste dalej sem... Tak ja som uz po BETE vela od TDU vela necakal ale nechal som sa prekvapit a FINAL verzia je skvela... uz ziadne Bugy a hraje sa to dobre :-) grafika je na velmi dobrej urovni... jedine co mi vadi ze auto nemozem ovladat D-Padom...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu