Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

cize ked tak moze byt natom parkovisku jaq som vyznacil na mape o 12:00

lebo ja zatial nemam router kupeny tak musim ist do obchodneho centra unas v kosiciach a tam je obchodak pokrity wifi tak z tamat budem hrat :P

JJ vpohode...

btw. odkial mas tu mapu alebo nepoznate najaky dobry web o TDU?! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to by bylo husty takovej gang ::D:D pak jak bysme byli vsichni dobry a meli bymse treba vsichni MBW nebo lamorgini a jeli bysme ve smecce :D:DD klan psp.game4you :D jo a daji se tam stahnout okynka v aute? :) ja cet ze to jde ale nevim jestli to jde i na PSP :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze som z Online Hrania celkom nepekne poteseny... :-(

Napojite sa napojite vpohode... date si mapu a vidite na nej hracov... pritede na miesto kde su oni ale oni tam niesu...

je vidno ze ATARI to nezvlada kedze momantalne tam hraje 150 hracov a pekne im to tam laguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

njn to jsem cely ja ale chtel jsem ti podekovat za ty asphalt urban 2ky chtel jsem je uz dlouho a nikde jdem je nesohnal:(ale diky tobe mam co parit newis kde bzch mohl sohnat asterix a obelix xxl?
Zda sa mi ze v 10/2006 ISO GAMES alebo 11/2006 ISO GAMES... najdes ich v DOWNLOADS/PSP hry...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu