Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Test Drive Unlimited


togregor

Recommended Posts

  • Odpovědi 365
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no tak som trosku hral uz aby som mal routor a nie stale niekam behat aby som sa napojil no ale bol niekto na tom parkovisku??

ja som tam bol o 12tej a prisiel tam niekto mal nik na G sa zacinal ale neviem uz cele ale mal saturna ja lamborginy a vyhral len to ze podvadzal :P a potom som mal pretek s matushsvk a tam som vyhral 1. a 2. pretek som prehral koli tomu spominanemu bugu ze som spadol do tej roztvorenej zeme :P ale bolo to nefer lamburgini na mustanga

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to sis to lamborgini pucil?:) jo a nevite co se meni v tom driving mode dyz se zmackne sipka doprava? muze se vybrat TCS ON 2 nebo TCS ON 1nebo TCS OFF co to ma byt? :) no a jeste jak muzu nekoho vyzvat na zavod? treba kdyz nekoho potkam ta jak mu muzu dat vedet ze chci zavodit nebo vytvorit zavod nebo neco takoveho? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to lamborgini som si kupil asi za 190tisic to je ta cabrio verzia a pomali si zacnem setrit na domcek s vecsiou garazou aspon 8miestnu ale prv chcem prejst vsetky E zavody a momentalne mam asi 180k plus som ziskal shelby gt500 a neviem ci sa da niekde predat lebo mi je nanic je to srot to mam odskusane z bety

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak som trosku hral uz aby som mal routor a nie stale niekam behat aby som sa napojil no ale bol niekto na tom parkovisku??

ja som tam bol o 12tej a prisiel tam niekto mal nik na G sa zacinal ale neviem uz cele ale mal saturna ja lamborginy a vyhral len to ze podvadzal :P a potom som mal pretek s matushsvk a tam som vyhral 1. a 2. pretek som prehral koli tomu spominanemu bugu ze som spadol do tej roztvorenej zeme :P ale bolo to nefer lamburgini na mustanga

tak to sem byl ja :D ale ted uz nemam saturna ale Noble M400 z 0-100Km/h za 3,3sec. a maximalka 325km/h mohl sem mit jaguara ale snim se mi blbe jezdilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

plssssssssss kde predam auta mam uz 5 aut alfa romeo gt, lamborgini galardo, a tieto tri som vyhral: lotus elise 111, ac 289 a este shelby gt500 a koli tomu som bol nuteni si zaobstarat novy barak s kapacitou 8aut ale tych troch sa chcem zbavit alebo dvoch pls hellllllllpppppp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze sme online niekolko Slovakov a Cechov:

MaTuShSVK (ja)

MikeEU - myschoo

Marsel_cz

ARGUMENT a

Marek_CZE (ktoreho som porazil v Challenge [som podvadzal]) :-D

MarekCZE jsem já :lol: .

:-D No sorry ze som ta na zaciatku vytlacil z cesty a urobil si hodinky :-D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takze sme online niekolko Slovakov a Cechov:

MaTuShSVK (ja)

MikeEU - myschoo

Marsel_cz

ARGUMENT a

Marek_CZE (ktoreho som porazil v Challenge [som podvadzal]) :-D

MarekCZE jsem já :lol: .

:-D No sorry ze som ta na zaciatku vytlacil z cesty a urobil si hodinky :-D

Jo v pohodě, ale v multiplayeru mi to zatim udělal každej :D . Můžem udělat zase nějakej sraz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mozem urobit nejaky zraz... teraz som si uz kupil Ford GT takze uz mi to jede... ;-)
hej shadowe kolik mas percent a master points :?: ja jsem v 18% a mam okolo 302,000 bodu a mam twn Woltsvagen W12 :lol: myslis ze tatao kara je dobra :?: :lol: sry za taky trapny dotaz :lol: :oops: :oops:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu