Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

0 kč.....ale když s řeknu , že třeba někam du nebo že potřebuku , tak dycky dostanu :) Občas mě rodiče i překvapí, když mi naplněj peněženku když jdu někam pařit :) . Jiank peníze od prarodičů neberu, přece jenom pobírají důchod, tak ať si život užijou, okradat je nebudu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No tak pravidelné kapesné nemám nepotřebuji když někam jdu tak mi rodiče dají a jinak chodím na brigády a to si splácím notebook za měsíc si vydělám tak max 3k protože chodím jenom o víkendu a taky se mi nechce každej víkend v měsíci makat tak si občas udělám volno jinak prarodiče mi taky docela dost často přispívaj když mám v peněžence sucho ale jinak tak litr mesíčně utratím možna víc možná míň jak kdy podle situace :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám 800,- za měsíc, z čehož mi jde cca 220,- na měsíčník a průměrně 400-600 na účet za mobil (: S tím, že co mi zbyde, je moje (: A pak obnovuju knihovničku (: Takže... de facto nic (:

Ale když jdem každé úterý do hospy, dostanu 50,- na dvě piva a pískám si blahem (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mám 800,- za měsíc, z čehož mi jde cca 220,- na měsíční a průměrně 400-600 na účet za mobil (: S tím, že co mi zbyde, je moje (: A pak obnovuju knihovničku (: Takže... de facto nic (:

Ale když jdem každé úterý do hospy, dostanu 50,- na dvě piva a pískám si blahem (:

50,- ? :lol:

2 piva ? :lol:

To nestoji ani za to abych do te hospody chodil :D

Jinak ja si delam kapesny sam , praci .

Nejakou almuznu od rodicu bych asi neprezil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

50,- ? :lol:

2 piva ? :lol:

To nestoji ani za to abych do te hospody chodil :D

Ne každý se chodí do hospody ožrat (: "Úterní srazy" jsou zavedená a dlouho fungující věc, chodíme pokecat, ne chlastat... Ale u piva se zkrátka kecá líp (:

Navíc bych chtěl vidět toho běsa, co se v úterý ožere, když druhý den jde do školy (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz do hospody tak aspon na 10 piv :D Sraci

hospoda neni vo ozirani.. Az vyrostes, mozna si to uvedomis..

Srac ses ty.. Kazdej tejden se vozirat, tak za chvili pisu sr*cky, jako ty.

Jednou za mesic klidne, kazdy tejden urcite ne. Do 5ti to staci pro pokec, pokud nejsi tlusty burt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pres leto mam uz 3roky stejnout brigadu u stejny spolecnosti = 550den

jinak kapesny zadny ale mame zarizeny zamestnani od skoly >> po skole musim hned do firmy a makat (soucast studia) za to dostavam 2500 mesicne takze BIDA...

plus jeste pobiram nejaky prachy za showz kdyz nekde davame...¨

ale to je tak v rozmezi 1000-2500 za show. A to mi nekdy nestaci ani na cestu kdyz jedem nekam daleko... To co utratim kazdej week na nejaky akci otom ani nemluvim xD... porad jenom BIDA xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu