Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jaký mate kapesný?:)


Frozen Bee

Recommended Posts

  • Odpovědi 214
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mapo ja na vesnici ziju a brigadu tady sehnat nemuzu ani kdybych se snazil jak chtel

tak ja sem nejdriv chodil na JZD ale tam to bylostrasny pak sem chodil trhat broskve este horsi ale tedka tam utoho chlapa jen prenasime fosny podavame cihle....ale neni zato nejak moc penez

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam 1000 na mesic,pak kdyz nekam jdu tak treba v patek dostanu 300 kila a v sobotu 200,pak denne stravenky na jidlo a 50 na svacinu,tata mi kupuje krabky,ale kdyz neco chci tak si na to musim vydelat sam takze brigadky,ale nestezuju si mam to vpoho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALE co? smejes se protoze nic jinyho nedokazes co? kdyz se neumis vyjadrit tak se ani neopovazuj zase mi neco psat.. az priste ze sebe zase neco tak zbrkle vyprdnes tak uz se ti nebudu jenom smat...

Za 1.) Nebuď tak arogantní, za 2.) Stačí slušně vysvětlit, že máš nějaký závazek ve smlouvě, který ti neumožnuje poskytnout informace o práci/brigádě

Jak malí fakani se tady začnou hádat, jenom kvůli blbý smlouvě. Ó můj bože.

...tata mi kupuje krabky...

Jako cigára? Kolik ti je? :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 1.) Nebuď tak arogantní, za 2.) Stačí slušně vysvětlit, že máš nějaký závazek ve smlouvě, který ti neumožnuje poskytnout informace o práci/brigádě

Jak malí fakani se tady začnou hádat, jenom kvůli blbý smlouvě. Ó můj bože.

Jako cigára? Kolik ti je? :blink:

Tady jde o princip. Kdyz si urcis pravidla jak chces aby se k tobe lidi chovali tak se tak k tobe budou chovat..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu