Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejstrašidelnější horor


VoKoCA

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jestli se směješ u hororů kde třeba brutálně zmasakrujou borce tak to dragunově nemáš v hlavě až tak v pořádku a měl by ses nechat vyšetřit u nějakého psychologa.....pokud to je jen abys udělal dojem, tak ho dělat nemusíš

jinak...dneska už horory jako takové nejsou...buď je to něco jako Kruh či nenávist nebo tzv. masakry..... (Hory mají oči, Saw, Texaský masakr)

mě osobně se líbí Hanibal Lecter série a klasiky jako Psycho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsem jedinej kdo zde napsal ze se smeje u hororu...Jestli sis to nespletl ze bych se smal u nejakyho filmu podle skutecne udalosti...

V dnesni dobe jsou horory tak natocene ze se u nich proste musim zasmat...Hlavne ty obrovske slashery a krvaky...No jo kazdy ma jine konicky a zaliby... :dozey:

Dojem? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo ten pokoj 1408 je celkem solidni.:wohow:Jinak nejlepso horory jsou ty starý.Ještě černo bílí atd...:roll:Nevim kámoš říkal, že se koukal na jakejsi horo kde byl kotelelnik a v bloudil jse ti do snu a tam tě zabill.Si ce nic moc, ale kdyby to byl novodobej hroro tak nic moc a fakt ty stary jou mazecky:roll:.Jeste je njvětčí horor psat pisemku z naši učitelkou z maitky.:cheesygrin:Kur*a to žeprej: Hej hej co to tam dělaš.Ty na ni: Vytahuju si pravitko a ona na to řekne, že tam máš nějakej tahák a za pět:lol::lol::lol:.Prostě ta uča je lol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dojem? že nejsi tak úplně v pořádku....by mě zajímalo kdyby někdo usekl tvojí matce hlavu a potom si s ní zahrál fotbal jestli by ses taky smál....Texaský masakr, kanibalové...jsou horrory....a jsou podle skutečné události

v tom případě vás není víc v pořádku....neříkám, že nejsou tak blbě natočené navíc jako černé komedie....ale ty říkáš u hororů takže to bereš jako každý...takže tě celkem lituju...třeba když borcovi rozmasakrují hlavu kladivem...nevím mě to tak směšné nepřijde...pořád to beru jako film....pokud se tu někteří z vás smějou, tak opravdu doporučuji vyhledat pomoc

Alexx: kotelník? to byl Freddy Krueger v Noční můře v Elm Street

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si teda dycky rikal ze texaskej masakr rika ze je podle skutecny udalosti, ale ve skutecnosti neni protoze to co se tam v tom filmu deje mi nikdy neprislo normalni....nebo spis ze by se to mohlo stat. treba jak si v pocatku varej polivku z lidi, to je doooost divny a dooooost nechutny.

EDIT: hele nevite jak se jmenuje film ve kterym byla mala holcicka a jeji tatik byl naka rozpolcena osobnost a pres den byl normalni a v noci se z nej stal nakej zabijak nebo tak neco. davali to na hbo a ja na to videl ukazku jen nwm jak se to jmenuje abych si to stahl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dante uz se uklidni :D Uz ve tretim postu pises ze nejsem normalni...nuda...

Kdyby si nekdo kopal s hlavou moji mami tak by me to moc smesny neprislo...Ale jak rikam film je film...Kdyz je nejaka gangstarka, neco based on true story nebo cokoliv jinyho tak v pohode...

Ale horory (hlavne ty slashery typu SAW,Texaskej Masakr pocatek,...) me opravdu prijdou smesny :) Neni to realny...Je to naco jako hra vis :) Neni to skutecny...Ale to mozna vis...

Dnes asi kouknu na Zmeskany Hovor tak uvidim co z toho bude...Dam vam vedet jestli to stoji za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

EDIT: hele nevite jak se jmenuje film ve kterym byla mala holcicka a jeji tatik byl naka rozpolcena osobnost a pres den byl normalni a v noci se z nej stal nakej zabijak nebo tak neco. davali to na hbo a ja na to videl ukazku jen nwm jak se to jmenuje abych si to stahl

Hra na schovávanou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

5.1 doma mám, takže s atmosférou problém nebude... Jinak nevíte o nějakym dobrym hororu s monstrama? ( něco jako třeba The Thing).

P.S: Teď jsem viděl remake The Blob a fakt dobrý :D:D:D . Na tu dobu pěkný efekty a smrt ve dřezu asi nic nepřekoná :wohow::cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou mluvíte o samých novodobých blbostech:roll:...

Co takhle Spalovač mrtvol?8)

Jinak já osobně mám rád horrory s různými monstry - vlkodlaky atd.

Podle mě jsou dobré některé díly ságy Howling, pak je taky dobré "An American Werewolf in London" z roku 81 tuším, ale je to napůl komedie, ale i tak některé momenty fakt skvělé!

Threads jsem viděl a je to fajn, ale znovu už bych si to asi nepustil. Je to na mě moc depresivní:D

...zkuste taky Eraserhead, neni to tak uplně horror, ale je to zajímavá věc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většinou mluvíte o samých novodobých blbostech:roll:...

Co takhle Spalovač mrtvol?8)

Jinak já osobně mám rád horrory s různými monstry - vlkodlaky atd.

Podle mě jsou dobré některé díly ságy Howling, pak je taky dobré "An American Werewolf in London" z roku 81 tuším, ale je to napůl komedie, ale i tak některé momenty fakt skvělé!

Threads jsem viděl a je to fajn, ale znovu už bych si to asi nepustil. Je to na mě moc depresivní:D

...zkuste taky Eraserhead, neni to tak uplně horror, ale je to zajímavá věc...

No já právě sháním horor s nějakýma pořádnýma monstrama

:twisted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to teda ty zmiňované Howling...tam sice někdy vypadají ti vlkodlaci jako orangutani:D, ale většinou se to povede a některé přeměny jsou fakt dobré...

An American Werewolf tam jsou taky hodně dobré masky, dostalo to i ocenění za nejlepší masky atd...lepší než ve většině dnešních hororech, kde to všechno udělají lacině přes comp a to je podle mě o ničem...pak ještě Dog Soldiers je dobré, mě osobně se líbí hodně, ale někomu zase ne...asi je to hodně subjektivní...a taky některé díly Strážce hrobky - "Tales from the crypt", spíš celé filmy mají dobré příšery, ale horory to taky vyloženě nejsou, ale i tak mě tyto filmy hrozně baví...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu