Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejstrašidelnější horor


VoKoCA

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Dog Soldiers je drsný film - hlavně se mi líbla hláška: "Where is Spoon?" "There is no Spoon..." (narážka na Matrix, kdyby náhodou někdo nevěděl, o čem mluvím...) Dívali jsme se na to v noci s kámošem, pak si šel ven zakouřit a málem vyletěl z kůže, když na něj začal štěkat sousedovic pes xD

Jinak na horrory moc nejsem, baví mě spíš thrillery (: Ale je fakt, že The Exorcism of Emily Rose bylo hodně dobré (: Pak mě napadají ještě Mindhunters, ale to je spíš ten psychothriller, no (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Eraserhead je něco zvláštního, na to snad ani žádný žánr neexistuje. Určitě to, ale není prostě sračka, kterou někdo natočil za pár měsíců na digitální kameru. Je tam spousta skrytých významů. Režíroval to Lynch a hodně lidí přemýšlelo nad tím jaký doopravdový význam to mělo a co tím myslel. Zatím na to nidko podle něho ještě něpřišel a nikdo nebyl ani nějak blízko...jo dá se tomu říkat šílenost, ale debilovina zase ne-e...můj názor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle me nejlepsi horor VooDoo: Umění Ďábla 1,2. Fakt mazeckej horor..

hochu tak to nechápu co se ti na tom může libit s kámošema sme si pučily 3 filmy z toho byl jeden voodoo 1 a v půlce sme se všichni shodly že to vypnem že se na to nedá koukat nvm co ti na tom příjde jako horor:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to teda ty zmiňované Howling...tam sice někdy vypadají ti vlkodlaci jako orangutani:D, ale většinou se to povede a některé přeměny jsou fakt dobré...

An American Werewolf tam jsou taky hodně dobré masky, dostalo to i ocenění za nejlepší masky atd...lepší než ve většině dnešních hororech, kde to všechno udělají lacině přes comp a to je podle mě o ničem...pak ještě Dog Soldiers je dobré, mě osobně se líbí hodně, ale někomu zase ne...asi je to hodně subjektivní...a taky některé díly Strážce hrobky - "Tales from the crypt", spíš celé filmy mají dobré příšery, ale horory to taky vyloženě nejsou, ale i tak mě tyto filmy hrozně baví...

Dog soldiers sem viděl, ale jako horor mi to fakt nepřišlo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se nedívejte na nové "horory/kraviny" a podívejte se na něco kultovního. Atmosférou se nedá srovnat skoro s ničím. Dopředu říkám, že starší vydáni opravdu nic neznamená.

Atmosféra/strach/nejistota a nedůvěra se prolínají celým filmem.

The Thing

http://www.csfd.cz/film/1329-vec-tvor-thing-the/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejlepší horory mají japonci. Pár lidí už tu psalo film Nenávist. To doporučuju, ale musíte mít zhasnuto, nejlépe v noci a musí to být dostatečně slyšet... pak je to fakt zajímavá věc. :) Ale není to až tak úplně horor v pravém slova smyslu, spíš bych k tomu ještě dodala něco jako psycho horor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to se asi nebudete bát ničeho;). Není to jenom o tom, že se budete třepat strachy. Neumíte ocenit kvality filmu jako je The Thing. Jsou filmy, které byste prostě měli za svůj život vidět pokud vás kinematografie trochu zajímá tak The Thing to například je:D. Jasné, když se na to díváte ve dne a slunce vám svítí do oken tak je v pohodě úplně všechno. Vážně hodně dělá to okolí tak zkuste taky někdy koukat o půlnoci s dobrou zvukovou aparaturou, pořádnou tmou a hlavně sami:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu