Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Nejstrašidelnější horor


VoKoCA

Recommended Posts

  • Odpovědi 109
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak vcera sme s kamosem kolem 12ty ...vypli vsecko co vydava zvuky zapojili 5.1 repro ...dali houbicky...a pustili si mirrors (Zrcadla) a teda po dlouhy dobe sem se zas u neceho lekal...sice to bylo podníceno tema houbama ale jako jo....libilo se me to moc... doporucuju :) (tim nechcu rict ze to je nej horor...to urcite ne :) )

PS: na hodnoceni nekoukejte... stejne bych rekl ze je hodne casto zcestne...kdyz kravine jako je The mist (mlha) daji 78 tak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asin předevčírem jsem koukal taky na ty zrcadla a jako né že bych se u toho bál koukal jsem na to s kámošem asn ve 2 ráno a pak jsme daly ještěn stalo se prostě nvm u žádnýho hororu sem se nebál kromně kruhu to je takový psycho no

videl si grudge? :) (nenavist)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim no jestli bych aj radil kruh mezi dobre horrory.. podle me to divaka napina napina ze by se mohlo neco nekde... a ... a nakonec nic film smele pokracuje dal zadny leknuti, nic vic hruzostrasnejsiho.. proste ce takhle tahne cely film .. neco jako Znamení co davali nedavno tedkon na prime.. hromada napeti po kterym neprijde nic xD

ja sem snad nevidel nejakej poradnej horror.. ale na rady zkouknu tu nenavist to muze byt zajimavy (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 7 years later...
Ano ano stará klasika Evil Dead...Viděl jsem teď in da London a musím říct že na tu dobu je to fakt výborný horor ;) I když ty efekty jsou asi jako ze strážců vesmírů (ano trochu lepší) ale pořád je to takové nepříjemné :)

REC je opravdu o ničem...

Resient Evil 2 a bát se?

No Texasky Masakr mě opravdu pobavil, Hory mají oči jsem se taky celkem pěkné nasmál,...

No jo je to težký v dnešní době hledat pěkný depresivní horor... :(

Škoda...Porad vychazí novy a novy a samé sračky (teď bude ''horor'' Zrcadla bože, to stejný bylo Pokoj 1408 šílenost ♥♥♥♥♥ni,...)...

Jediný podvedeny horor byl Silent Hil...To bylo jen tak trochu depresivnější ale taky žádný zázrak... :)

Já si dnes koupil Lola Běží o Život, dodíval sem se teď a nadmíru spokojen :D Možná ty horory ani nepotřebuji...Si můžu rovnou pustit nějakou komedii :dozey: GOD.

EDIT: SAW radit do hororu?Záhada Blair Witch?Řekl bych spíš Přespolní běh s uječenýma ♥♥♥♥♥ama...

Pokud jsi neviděl ,,Lidská Jatka'' tak se zkus kouknout.Příběh nic moc až ke konci,ale když si vezmeš že je to natočený podle reálného příběhu,tak je to celkem hustý.

Upraveno uživatelem Lucius Spiritum
chybějící háčky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu