Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Windows Media Center


Matty

Otázka

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Windows Media Center na xboxu spusit jen pokud ho mas pripojenej pres lan nebo je pripojen ve stejne siti jako pocitac ktery musi mit Windows Vista Home nebo Ultimate popr. Windows XP Media Center Edition.

Stahnout se neda nikde.

A pokud nebudes mit zapli pc kde media center je tak na xbxou ho nespustis ( ani kdyby byl odpojeny od pc). Musi byt proste spojeny s PC...

To co psal hambman je moznost jak prehrat videa,mp3,obrazky z PC v XBOXU pokud nechces pouzit sharing pomoci Windows Media Player (na pc) nebo prave Windows Media center (na pc) tzn. ze je to aplikace pro PC (samozrejme musi byt xbox opet ve stejne siti jako pc, popripade propojen lan kabelem nebo wifi acces pointem...) ... A vubec to neodpovida na tvou otazku takze ani nevim na co to psal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Matty jj pokud chces dostat svoje mp3jky,avicka a obrazky z pc do xboxu tak to muzes udelat pres to. Ale je daleko jednodusi pouzit Windows Media Player 11.. navod je tady:

Step 2: Launch Windows Media Player.

  • On your Windows XP-based PC, launch Windows Media Player.

Step 3: Turn on media sharing.

  • Click the arrow below the Library tab, and then click Media Sharing .
  • In the Media Sharing dialog box, select the Share my media to check box.
  • In the list of devices below the Share my media to check box, select your Xbox 360 console.
  • Click Allow .
  • Click OK .

Step 4: Configure your Xbox 360 console.

  • In the Media area of the Xbox Dashboard, select Music, Pictures , or Videos .
  • Select your PC. The PCs on your network are listed by name.
  • Tip: if a media source is already selected, press X to select a different media source.
  • Select an item to play it.

http://www.xbox.com/en-US/pcsetup/xpsp2.htm

(klikni na Windows Media Player 11)

ale media center pres to na xboxu nespustis, ten proste musis mit v pc jinak ne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jak se tu pise pro windows media center musis mit windows vista ultimate/premium ...

pak zapnes xko... (musis mit pres lan k pc), v xku spustis windows media center to si to na najdce v pc .. v pc mi vyskoci hlaska s windows media center... xko mi ukaze 4 mistnej kod kterej pak zadam do pc ... pak povolim sdileni souboru .. a na xku si to pak nastavim (asi nic moc navod ale aspon sem se to snazil popsat :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

lidi,to co pisete o sdileni pres media player je na vsech forech stejny.snazim se to tak udelat,ale nejde mi to. vim,ze to je jednoduchy,ale kdyz to nedela to co ma,tak je to pak tezky.takze co k tomu pouzivam. mam modem zyxel p-660hw series, antivirak eset smart security a v compu wmp11. xbox live uz jsem rozjel, tak aby mi to nic nehlasilo a bylo to v poradku komplet. ale proste nespojim compa s xboxem v siti.dam wmp sdilet v knihovne a tam nic,proste to xbox nenajde.vypnu firewall v antiviraku a taky nic. daval jsem tam i wm connect, kvuli portum a nic. nahral jsem tversity a fungovalo to asi 2 hodiny a pri dalsim zapnuti uz mi hlasilo tversity error.smazal jsem ho a nahral znova a furt error a zadny nastaveni v settingu.nic tam nejde.uz jsem z toho bezradnej.pouze me nekdo?co me vlastne brani?ted uz v tom mam docela maglajs.vsude sami porty a k nicemu to neni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu