Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

REklamace Flashlýho Xka


x-liker-cz

Otázka

Zdar,

mam takovej dotaz, máte někdo zkušenosti s posláním flashnutýho xka? Nemyslim vrátit původní flash, přelepit pečeť, prostě ho poslat bez pečeti a s flashnutou mechanikou.. Je tu někdo kdo to zkoušel a hlavně jak dopad :cheesygrin:...

Fakt by mě to zajímalo, mam xko s rrodem a nechce se mi s tim sr*t....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Počítej ale s tím že si k výrobnímu číslu zapíšou poznámku "ztráta záruky cizí zásah" :D

EDIT abych nedělal OT: Co se tu řeší lenost? Pokud máte zbytečnejch 4700,- tak si kupte arcade vyjměte mechaniku dalších 500,- změna DVD Key. Myslím že spekulace tohoto typu jsou zbytečné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Počítej ale s tím že si k výrobnímu číslu zapíšou poznámku "ztráta záruky cizí zásah" :D

EDIT abych nedělal OT: Co se tu řeší lenost? Pokud máte zbytečnejch 4700,- tak si kupte arcade vyjměte mechaniku dalších 500,- změna DVD Key. Myslím že spekulace tohoto typu jsou zbytečné.

jo a když ty prachy nemam tak co? prostě na arkádu teď nemam cash, tak to chci vyřešit s co nejnižíma nákladama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak si s tím dej trochu práce, protože spláčeš nad výdělkem.

rád bych si to flashnul z5 sám, ale A) nemam na to ani komp B) neni na to čas a každej flasher si za to řekne minimálně 500.... jenom sem chtěl vědět, jestli nemá někdo zkušenosti s posláním flashlýho xka na reklamaci...

na tomhle fóru se člověk koukám nikdy nedočká přímé odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A co cheš? Ti odpovím jo pošli to tam v klidu oni ti ho opraví nebo pošlou prachy. Se toho chytneš jak sepej víš čeho a budeš rozhlašovat co jsem to za lháře? Si projdi jiná fora tam se dozvíš přesně to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co cheš? Ti odpovím jo pošli to tam v klidu oni ti ho opraví nebo pošlou prachy. Se toho chytneš jak sepej víš čeho a budeš rozhlašovat co jsem to za lháře? Si projdi jiná fora tam se dozvíš přesně to samé.

Mam pocit že abych to tam měl poslat, ale s možností ztráty záruky psal něko jinej a že si pouze poznamenal, že si zapíšou vč konzole, což neni novinka....

a nenazývám tě lhářem, fakt sry...nikdy bych si to k nikomu na fóru nedovolil, nechci dělat zádný flamy, jen, že sem se tu furt nedozvěděl to, co chci vědět a to je:

Jestli má někdo OSOBNÍ zkušenost s posláním flashlýho xka na reklamaci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu