Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jaký HDMI kabel ?


Steel

Otázka

Zdravím, neustále tu s otcem rešíme, jaký máme koupit HDMI kabel . Monitor máme : http://www.alza.cz/24-lcd-samsung-t240hd-cerveno-cerny-crystal-rubine-d95923.htm

nevíme jesli bude stačit nějaký za pár stovek, nebo jesli to chce nějaký už dražši, nebo jesli to na ty 24 nebude moc znát jaký bude ten HDMI .

děkuji za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

25 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

hodně lidí říká že je to jedno že to všem funguje a jsou uchváceny i z kabelu za 200 kč ale podle mě to tak nebude někde jsem to četl už nevím kde ale že čím dražší tím hezčí a kvalitnější

vím i z vlastní zkušenosti ale ne xboxem ale DVD přehrávačem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jasně ale jak už se mi stalo u DVD mi ten kabel blbl vypadaval ošklivej obraz opravdu jo takovej no fakt humel jak ze scartu tak jsem koupil po třetí drahej a najednou už bylo vše OK neříkám že se to musí stát i tobě ale já si potrpím na kvalitě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

podle mě to bude spíš tak že když koupíš kabel levnej nebo drahej okem nepoznáš rozdíl ale drahý ti vydrží dýl a jak už jsme psal z levnějším jsem měl obrovzké problémy jako je zrnění dokonce otec reklamoval TV vrátili z5 nic jí nebylo prostě to bylo tím HDMI kabelem pak ale nebreč že jsi vyhodil 200 kč a ještě musíš kupovat další

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak já to mám z vlastní skušenosti já nevim jak ten kabel byl dlouhej 2 metry fakt nevim ale prostě jsem skoušel 3 jeden jsem měl už u televize blblo pak jsme koupil za cca 200 kč zase blblo poslali jsme televizi i satelit na reklamaci vše bylo ok pak jsme koupil kabel za 1000kč a už šlo vše jak by mělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu