Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help - METAL GEAR SOLID PORTABLE OPS


Dj_Shark

Otázka

Stáhl jsem si METAL GEAR SOLID PORTABLE OPS z 12/2006 ISO GAMES a začnu ho extrahovat pomocí programu Winrar, když se mi extrahuje tak mi vznikne složka s názvem scenepsp v který jsou adresáže s názvem a-mgsops.001, a-mgsops.002, a-mgsops.003 a tak dále až do a-mgsops.043 pokud tuto složku nahraju do ISO a zkusim zpustit tak mi to napíše coruptet data... mám 3.02 Se-B... Prosím pomozte co jsem zkazil... :( Chtěl bych si to už zapařit... :)

Předem děkuji...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jj, k rozbalení těchto souborů (a-mgsops.001 atd.) potřebuješ archivátor 7zip ;) označ všechny tyto soubory a dej extrahovat .

JJ ten jsem si stáhl vybral všechny a rozbalit jak jsi psal a napsalo mi to: CRC selhal v a-mgsops.iso. Soubor je porušený... No a co ted... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jj už jsem to rozchodil je to dobrý hra,ale mám s něčim potíž když se k nikomu plížim ze zádu jak ho chytnout a vyslíchat? A nebo ho chytnout a třeba udusit prostě mi to nejde zkoušel jsem hodně kombinací ,ale nejde mi to...:( a pak bych se chtěl ještě zeptat jak je to s misema hrál jsem první misi kde se má vzít nějákej kufřík kterej jsem vzal a pak mě to dalo zase na tu mapu s misema,ale blikala mi červěně pořád ta první mise jako kdybych ji neudělal ... Jak to tedy je udělal jsem ji nebo ne??

Děkuji předem za odpověd je to blbá otázka jako vždy,ale kdyby mi to šlo tak se neptám... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Vojáky chytneš tak, že se za ně připlížíš a zmáčkneš čtvereček, vyslýcháš je protom R. A v tej misi nejspíš musíš nabrat nějaký vojáky, tim že je uspíš nebo omráčíš (rychlé mačkání čtverečku, když vojáka držíš pod krkem) a odtáhneš do svýho náklaďáku. Mrkni sem je tam popis ovládání i návod:

http://www.metalgearsolid.cz/index.php?sekce=mgspo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vojáky chytneš tak, že se za ně připlížíš a zmáčkneš čtvereček, vyslýcháš je protom R. A v tej misi nejspíš musíš nabrat nějaký vojáky, tim že je uspíš nebo omráčíš (rychlé mačkání čtverečku, když vojáka držíš pod krkem) a odtáhneš do svýho náklaďáku. Mrkni sem je tam popis ovládání i návod:

http://www.metalgearsolid.cz/index.php?sekce=mgspo

Díky moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu