Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosím o radu UMD


radarcz

Otázka

Prosím o radu mám hru Pac-man world moje přítelkyně jí hrála a asi ušla cca čvrtku hry.Pak si dala pauzu přehodila si umd za jinou hru a pak si po pár dnech vrátila zasa zpátky pac.man world a nastal problém píše jí to že nemá žádné data a nabízí jí to now game.Než skončila tak jsem jí to nahrával na 100% protože jsem to pak otestoval jestli se vrátí po vypnití psp zpátky do hry.Nevíte jestrli jsem někde neudělal chybu?

ps:nedělal jsem žadnej format karty :!:

Díky moc za každou radu Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
No a v PSP se Ti save hry ukáže? A jak jsi testoval? Vypnutí PSP - to máš na mysli vypnutí během hry? Nebo normální ukončení hry?

Když vložím umd disk tak mi načte hra a píše mi to nejsou data.Všechny pozice jsou fuč.Jinak nevím jestli to má vliv,ale zjistil jsem,že mi cca 1 den mi nešlo psp díky tomu,že mi došla baterie není to třeba tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Sakra, jsem už z toho zblblej :D sry, pochopitelně jsem myslel PAC-MAN.

Tak to tam nemám,ani tam nemam nfs carbon ani mercury prostě tu vidím jenom hry co jsem měl na kartě,ale ty co jsem si pustil na umd tak ani jedna já na to kašlu.Asi je to tím že jsem měl vymlácenou baterii. :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No baterií to určitě nebude. Jseš si jistej, že jsi s kartou nic nedělal? (nekoukal jsi na ni v PC a třeba něco nesmazal v adresáři SAVEDATA). Tohle mi přijde přinejmenším podivný...

PS: asi to bude k ničemu, ale kdy jsi naposledy hrál hru z UMD a jak dlouho máš FW 3.02 OE-B?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
No baterií to určitě nebude. Jseš si jistej, že jsi s kartou nic nedělal? (nekoukal jsi na ni v PC a třeba něco nesmazal v adresáři SAVEDATA). Tohle mi přijde přinejmenším podivný...

PS: asi to bude k ničemu, ale kdy jsi naposledy hrál hru z UMD a jak dlouho máš FW 3.02 OE-B?

Ted jsem otestoval všechny hry co mám na umd a jsou fuč ani jedna se mi neuložila neboli se mi data smazali.Kartu mám pouze v psp čtečku nemám.Nic jsem nemazal jediné co jsem dělal je,že jsem si ho nechtíc nechal vymlaceného cca nekolik hodin a ted si matně vzpomínám,že jsem vyndaval i baterii.Jinak všechny hry co jsem hrál iso! tak ty mám pořád uložené.No 3.02 OE-B už mám asi cca tejden.Hned jak vyšel návod tak jsem si to přehodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak to fakt už nevim, sorry. Ale stejně je mi to divný, já na 3.02 OE hrál UMD NFS Carbon, Underground Rivals a Ridge Racer a všechno v pohodě. A s tou vybitou baterií - jediný, kdy by se to mohlo poškodit, že by se baterie vybila zrovna ve chvíli, kdy se hra ukládá, ale to by byl save spíš poškozený a navíc píšeš, že se Ti ztratili tři savy, což by byla hodně velká náhoda (třikrát vybitá bateria zrovna při zapisování na kartu). Hm...nezávidím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak to fakt už nevim, sorry. Ale stejně je mi to divný, já na 3.02 OE hrál UMD NFS Carbon, Underground Rivals a Ridge Racer a všechno v pohodě. A s tou vybitou baterií - jediný, kdy by se to mohlo poškodit, že by se baterie vybila zrovna ve chvíli, kdy se hra ukládá, ale to by byl save spíš poškozený a navíc píšeš, že se Ti ztratili tři savy, což by byla hodně velká náhoda (třikrát vybitá bateria zrovna při zapisování na kartu). Hm...nezávidím :(

A neznáte nekdo nějakej program na PC kterej zálohuje game data?Díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu