Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

ta 088 v3 vyskyt


kajus

Otázka

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Neni pravda, ze vysoka.. PSP 3k jeste neni a Slimka se daji skoro kdekoliv mimo prahu koupit se starou deskou, s 90% jistotou, ze pujde flashnout. V Praze se ted uz v Datartech zacali objevovat nove - ale ne vsude, pri flashovani jsem se s nim zatim setkal jen 1x, takze to take neni zadne terno. Staci zapadly shop, anebo Datart a rict jim, ze si to tam hned chces zkusit zapnout, aby jsi se nemusel pak zbytecne vracet, ze mas blbe zkusenosti.. A celkove, ze ho chces predvest atp.. Vyzkousis, kdyz tam bude FW 4.01, je jasne, ze ma novou desku, tak jim ho tam rovnou muzes nechat (pokud ho budes mit zaplacene, muzes uplatnit vraceni penez bez udani duvodu). Pokud tam bude nizsi (3.95 a mene), je mala pravdepodobnost, aby tam byla nova deska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Přidávám můj poznatek:D... včera mi přišlo psp SLIM piano black z www.alzasoft.cz. Opatrně jsem to rozbalil a zkusil na tom pandoru. Pandora se normálně nabootovala a flash proběhl v pohodě. Ani nevím co tam bylo za fw předtím. Kdyby to nešlo tak bych jim ho vrátil... V obchodník podmínkách mají, že jim můžeš zboží vrátit do 14 dnů bez udání důvodu v neporušeném stavu. jinak cena byla 3900 bez DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ale v neporusenem stavu! Ano, to znamena nerozbaleny!

A myslíš že když otevřeš kartonovou krabici a vyndáš z ní PSP zkusíš na něm pandoru a pak ho tam zas dáš, že to někdo pozná? Ne nikdo to nepozná. Není tam žádný obal, který by se porušil a už se nedal obnovit. Je to prostě kartonová krabice a v ní je psp. Dá se vyndat a zandat aniž by to někdo poznal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A myslíš že když otevřeš kartonovou krabici a vyndáš z ní PSP zkusíš na něm pandoru a pak ho tam zas dáš, že to někdo pozná? Ne nikdo to nepozná. Není tam žádný obal, který by se porušil a už se nedal obnovit. Je to prostě kartonová krabice a v ní je psp. Dá se vyndat a zandat aniž by to někdo poznal.

ok, ok, tak to beru, ale myslim, co treba karty? Kdyz to vytrhas z toho plastovyho obalu, tak to uz bude k nicemu, ze? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak to bylo pred 5 lety!

Pred peti lety mozna tak zijes ty, jinak by jsi se v ekonomii, obchodech a jeji podminkach orientoval a neplacal tu kraviny, hodne maleho haranta. ice22222 uz to vystihnul, nebudu ho zbytecne opakovat, jen reknu, ze ma pravdu. Ja s tim mam zkusenosti, ty evidentne ne, tak prosim neblabol.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu