Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PSP fat


Many78

Otázka

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Zdravím

Mám PSP -1000

Při spuštění docela velkého množství her mi to napíše THE GAME COULD NOT BE STARTED (80020148 a hra nejde.

Mám verzi 4.01 M33-2

Poradte mi pls co s tím

Děkuji

Když ti to vyhadzuje když ideš spustit hru tak si zmenil neco v RECOVERY MENU...včéra se mi to stalo tak sem se trochu pohrajkal udelal sem to...no takže bjež do Recovery Menu Configuration -> / UMD Mode (currently: M33 driver -NO UMD- ) musíš to zmenit nato M33 driver...teda já sem to tak udelal a jede mi to :D:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

:? ... podle me jenom nemas co? no 1.5 kernel addon (1.5 kernel addon sou casti 1.5 firmwaru na kterym jdou homebrew atd atd vime,vime...) takze si jenom sezen 1.5 kernel addon pro 4.01 M33 a pokud ani po nainstalovani ti to nepojede tak jeste jdi do recovery a tam,u game kernelu nebo jak to je,nastav 1.5 kernel ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
:? ... podle me jenom nemas co? no 1.5 kernel addon (1.5 kernel addon sou casti 1.5 firmwaru na kterym jdou homebrew atd atd vime,vime...) takze si jenom sezen 1.5 kernel addon pro 4.01 M33 a pokud ani po nainstalovani ti to nepojede tak jeste jdi do recovery a tam,u game kernelu nebo jak to je,nastav 1.5 kernel ;)

Tak tenhle příspěvěk sem absolutně nepochopil:D Jemu nejdou hry chápeš? Ne homebrew.

Hele v XMB zmačkni tlačítku select a objeví se ti tzv. VSH menu. Tam nastav UMD ISO MODE na SONY NP9660... nebo strč do mechaniky nějáké UMD. (PSP si musí myslet že má v mechanice UMDčko a tahle věc ho jakoby simuluje)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

jo no,nektery hry proste ani tak nespustis jelikoz sem zapomnel ze nektery jeste jedou pod kernelem 1.00 takze mozna zkusit timemachine a emulovat 1.00 firmware

EDIT: to je teda divny,ja mam za to ze tenhle error se ukazuje jenom u HB :blink:

EDIT2: jo jo,uz vim no,sem se splet no hajzlove:roll::lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Enemy , prober se rika ze mu nejdou hry a ne homebrew , a ukaz mi homebrew ktera jede pod 1.00 :lol: moc jich asi nebude :D

Ale jinak Udelej to ze vlezes do recovery menu , das advanced a tam nekde format flash1 and reset setings .

Takto se ti vyresetuje nastaveni , pak si jen prepni umd mod na sony np9660 a melo by to jet....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kdyby sis precetl topic pro zacatecniky, tak zkusis tohle

a) 80020148 - Při startu PSP držte R (pravé horní tlačítko), naběhne tzv. Recovery menu. Najeďte do Advanced/Advanced configuration/ a zde nastavte Execute BOOT.BIN in UMD/ISO na Disabled. Nebo nizký FW (hry vyžaduje vyšší než máte)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu