Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pochlubte se s XMB menu?


dragonetti

Recommended Posts

  • Odpovědi 970
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jen etě potřebuju něco vědět...Stáhl sem si to blue suit PSP z dl.qj

a teď mám místo některých ikon bílej čtverec a pod nějakýma tmavej čtverec...co s tím pls???

chyběj ti v tom menu podložky což znamená že si ho musíš v RCO Icon editoru otevřít ten topmenu_plugin.rco a ty políčka které budou prázdné jako že tam nebude nic musíš nahrát z jiného top menu bude ti tam chybět např. tex_sdw_cnf_video nebo tex_fcs_savedata tak tyto složky musíš nahradit z jiného topmenu_plugin.rco funkčního a to uděláš tak že nahraješ ten fungující do toho editoru a dáš dole Extract all a všechny ty složky z toho menu se ti přenesou do PC a pak nahraješ to svoe modré nefunkční a doplníš ty složky černé aby se nezobrazovaly ty čtverce na pozadí nebo jen bílé plochy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle si reste v jinym topicu, vzdy kdyz se sem podivam tak cekam neci XMB a ne **** ;-)

njn já už ho raději nezveřejnuju jelikož mi píšou lidi jak jsem to udělal a už mě to nebaví po 150té vysvětlovat :lol:

Myschoo i když to tvoje theme na [XMB Modding] u mě vzbudilo veliký obdiv..

f_screen2m_492a3f9.png

f_snap010xx5m_196d528.png

f_snap001m_d670674.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyslel novy prekladac na xmb moding uz nemusite hex editovat :

screen1sk5.png

screen3lr6.png

Download :

http://dl.qj.net/RCO-Icon-Editor-v1.10-PSP-Homebrew-Applications/pg/12/fid/13076/catid/151

už sem to dával do xmb modding :wink:
ty voe, a na kolik pismen se to tam da pisat ? ci je to jedno ? :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

completne sem si prelozil psp do cz, jen nejdou pismena ž,ť,š,č... a pod nastaveni taky nejak neslo prelozit :( skodaa
jaký pod nastevení myslíš?
treba systemove nastaveni a pak je tam nick name...
já sem to psal vlastně do xmb modding,musíš si totiž otevřít i jiný rco,ono to neni jen v topmenu ale třeba system_plugin a dalších
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu