Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

DJ MAX Clazziquai edition + Black Square


cjakub

Recommended Posts

Tak už sa nejaký ten čas sa vie že vyjdu dve nové dj max hry, tešíte sa niekto tak ako ja? :)

clazziquai je kórejská hudobná skupina a bude to vlastne špeciálna edícia s hudbou tejto skupiny (tak ako napr. GH: Aerosmith), a bude obsahovať napr. 2B mód pre úplných začiatočníkov. Clazziquai ed. bude preto určená skôr pre tých čo hrajú DJ MAX prvý krát.

Black Square bude naopak pre skúsených hráčov, ktorý to už vedia hrať, dalo by sa povedať že je to niečo ako DJ MAX Portable 3.

CE vyjde 24.11., BS niekedy v novembri.

trailer

+nejaké obrázky z clazziquai edície

http://ruliweb.empas.com/data/rulinews/read.htm?num=16391

2mzw9rm.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

caves, ja to hram stale. ono zo zaciatku je to o nervy bude sa ti velmi nedarit ale chce to len trpezlivost, nic viac. tiez som si myslel ze sa to nenaucim ale da sa to. hram to uz asi pol roka a ta hra proste neomrzi, je to pecka.

radim ti stiahni si clazziquai edition to je na zaciatok ako stvorene, potom prejdi na portable2->portable1->black square

ak ti ale mam pravdu povedat ja osobne hram iba portable2, podla mna najlepsi diel (ziadne lagy oproti black square+clazziquai, perfektna hudba, plno equipu...) sam som zacinal a stale hram portable2, ale teraz sa viac oplati zacat s clazziquai edition.

drzim palce :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

caves, ja to hram stale. ono zo zaciatku je to o nervy bude sa ti velmi nedarit ale chce to len trpezlivost, nic viac. tiez som si myslel ze sa to nenaucim ale da sa to. hram to uz asi pol roka a ta hra proste neomrzi, je to pecka.

radim ti stiahni si clazziquai edition to je na zaciatok ako stvorene, potom prejdi na portable2->portable1->black square

ak ti ale mam pravdu povedat ja osobne hram iba portable2, podla mna najlepsi diel (ziadne lagy oproti black square+clazziquai, perfektna hudba, plno equipu...) sam som zacinal a stale hram portable2, ale teraz sa viac oplati zacat s clazziquai edition.

drzim palce :-)

Díky za odpověď. Těžká hra, ale myslím, že neomrzí. Pokud dosáhnu nějakých pokroků, dám vědět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu