Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

dead ring


Xmatrix

Otázka

chci se zeptat kdyz mi na xboxu sviti tri cervene diody to znamena konec??

a nevite jak to resi tu reklamaci dostanu novy kus??? nebo jak mam ho flashnuty mel bych to preflashovat zpatky??? a kdyz dostanu novy tak to bude asi s lite on ze??? a nevite kde bych sehnal xboxy popripade nejlepe uz flashnute nebo bez lite on??? diky moc za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

a nevite jak to resi tu reklamaci dostanu novy kus??? nebo jak mam ho flashnuty mel bych to preflashovat zpatky??? a kdyz dostanu novy tak to bude asi s lite on ze??? a nevite kde bych sehnal xboxy popripade nejlepe uz flashnute nebo bez lite on??? diky moc za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

když se mi nedávno taky RROD objevil, ale naštěstí po restartu zmizel, když jsem měl mezitim chvilku na přemejšlení, napadlo mě, jestli by nešel koupit novej box, vzít ze starýho benq mechaniku, přeflashnout jí firmware se seriovym číslem nový konzole... to by přece mělo běhat ne? :) Je to jenom moje jak Izer říká "dedukce" ale fakat by to mohlo... ať se k tomu vyjádří ostatní, možná už to někdo dělal... :)

Takhle by stačilo koupit obyč arkádu za bůra a prcnout si tam tu svou BenQ :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu