Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rychlost netu pro normalni hrani na xbox Live


dzisio1

Otázka

22 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Prakticky je to to stejné jako u PC, jediné s čím bývají problémy je otevírání portů (port forwarding), ale to si dokážeš nastavit pak sám a nebo domluvit se s poskytovatelem sítě.. Co se týče rychlosti vybírej, jako by jsi vybíral pro PC

takže 512kb/s je mááálo že

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No já s touhle rychlostí hrál celkem dlouho, ale je pravda, že po změně prowidera i rychlosti jsem o moc spokojenější.. Ono lagování her ovlivňuje ještě dost webová odezva neboli ping (doba v ms za jakou dobu trvá výměna informací mezi tebou a serverem). Zkus si napřílad na www.rychlost.cz otestovat svoji rychlost, ve výsledcích pak máš napsanou i webovou odezvu a nebo ještě líp, můžeš zkusit nějakou hru zahrát a podle toho se rozhodnout jestli je potřeba nějak měnit rychlost. Snad jsem ti aspoň trošku pomohl:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ping nema moc spolecneho s rychlosti linky ... napr. v praci tu mam bezdrat 1mbs, odezvy do 6ms a adsl 4mbit s mnohem vetsi odezvou. kdybych snizil/zvysil rychlost toho bezdratoveho pripojeni u poskytovatele, s pingem to ani nehne. 512kbs je na hrani taky vic nez dost, vetsinu mmo co sem hral by utah i stary 56kb modem, kdyby na nem byla mnohem lepsi odezva ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Trochu nechápu jak v této době může mít někdo tak pomalý net:lol:...kup si rychlejší pokud můžeš;) a jak psal Piggy záleží na tom jestli to nemáš přes wifi a já hobužel ano:(...

no právě si už na rychlejší net brousím zuby :cheesygrin:..jinak mam to přes drát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
podle mě myslel 8mbit xD (o2 tedka zvýšilo ze 2 na 8 xD)

EDIT: jinak já mám 3mbit a ke hraní po netu to bohatě stačí ;)

Jasný, že myslel 8mbit, ale trošku výš se píše, že rychlost netu ti bohatě stačí 512kbit, hlavní jsou pingy.

Jestli má steel linku přes optický vlákno, tak pingy nebudou problém, ale jestli má od O2 jako přes telefon, tak to má pingy přímo otřesný, co jsem slyšel z vyprávění...

Jinak já mám 512 wifi a hry přes net nejsou problém, i přes xlive šly v pohodě, takový gow nebo team foretress 2, to lagovalo jenom vyjímečně. Ale gold už vypršel tak online hraju jenom PC hry a dá se to skvěle :-)

A na stahování mám školu a práci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kolikrát to není ani o poskytovateli, ale záleží na vytížení serverů kde se hraje. Stalo se mi, že sem měl ping dobrý a hra stejně lagovala. Připojení mám po optice, tudíž určitě taky záleží na serveru. A 512ka je plně dostačující, hrál jsem i na 128 kbit, ale tu už je trochu jinde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takze takhle: Jestli si stezujete na vasi rychlost internetu, tak davejte pozor... Bydlim na Kozlove, je to u Libave tzn ze bydlim ve vojenskem prostoru, kde neni mozne mit poradny internet... Jo, mame 2M od O2 CDMA (Nic jineho tu nefunguje), obycejna rychlost cca 10kb/s, tak si tu kurva nestezujte ze mate pomalej internet, co ja bych za to dal... :) Sry za tu Ku*vu ale jinak to neslo....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

521548279.png

spokojenej:-) hraní totálně bez lagů či tak, a to i když mám na PC puštěný torrent...

Sem připojen přes Wi-Fi v 5.4GHz pásmu, a zkoušel jsem speedtest i při neuěřitelně silnym lijáku, že jsem skoro neviděl na barák 20 metrů od nás, a bezezměny... :-) všichni co si stěžují že jim to při sněžení atd nejde doporučuju 5.4 GHz pásmo, bez problémů...

a btw Azumaninja, ty tu říkáš že máš odezvu 100-200, a v podpisu máš Speedtest s pingem 3:-D tak kde je kruci chyba..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sry že odpovídám do starého topicu....ono ani moc nevadí jakej máš net atd. ale spíš to že drtivá většina her nemá servr ale hostuje to nějakej hráč tak záleží jakej má on net + když použíje lag switch nebo host bridge tak vám ani 1 000 000 GB nez nepomůže

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu