Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Karta přestala fungovat


Sony108

Otázka

čus lidi potřebuju rau koupil sem psp s dvouma kartama 1gb a 4gb a ta 1 gb mi jedno přestala fungovat tak sem jí vyhodil žejo tak je to 1 gb ale ted když mi přstala fungovt i ta 4gb tak už sem se naštval prostě v pořádku fungujea najednou když jí vložím do psp začne psp jenom blikat ale karta nikde nevíte čím to je?

jo a když to vložim do psp a zapnu ho tak se sekne a když jí tam vložim a du do recovery a dám toffle usb tak pořád bliká kontrolka na psp ale v počítači se karta neobjví PLS help dám i nějaký pts když se to vyřeší bez eklamace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Problém MSDuo karet je, že jsou vysoce poruchový...stačí neopatrná manipulace a přenese se elektrostatický kontakt, který zkratuje kartu...stalo se mi to taky (ovšem v PSP...nevím jak) a uplatnil jsem reklamaci...byla chyba, žes to vyhodil...rada do příště:Davej bacha, kam strkáš prsty...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

niakam sem prsty nestrkal prostě karta fungovala vyndal sem jí z psp odložil k ostatnim kartám a potom když sem jí tam zas vložil tak už nefungovala jo a co je chyba že sem vyhodil tu kartu sem zatim nevyhodil tu 4 gb mám doma vyhodil sem tu 1 gb

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No tak pokud máš doklad o zakoupení, val rychle do obchodu;)...a na kartičky musíš fakticky opatrně...psal jsem tu o elektrostatickým výboji...tudíž stačí kartu poližit na, nebo poblíž, opačně nabité věci a máme tu kartu na odpis...tím bacha, kam strkáš prsty jsem myslel obecně dávej bach na to, co děláš...to se holt stává...:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

nene...podle mě je karta uplně odepsaná...jako, mužeš to zkusit, ale myslim si, že si tím nepomůžeš...A co se týče skladování karet, tak pokud nemáš obálek, který je většinou dodáván s kartou, zkusi si aspoň sehnat něco jako dealerák (takový ten sáček, co se dá vzduchotěsně zacvaknout)...Z toho ti to nejen že nevypadne, ale bude to i dobře izolovaný od okolního bordelu...hlavně je aledávej třeba dvě do jednoho...byl bys tam, kde seš teď...

P.S.:Taťka dělá ve firmě, která mimo jiné kšeftuje s těmito kartami a říkal, že nedávno posílali výrobci celej zásilkovej kontejner (!) plnej zkratovanejch karet...takže když mluvím o vysoké poruchovosti, myslím to vážně...pokud nevíš, jak je takovej kontejner velkej (pro představu) stejně jako jak se správně starat o MSduo a další, poradí ti strejda Google...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

ježiš takový pytlíčky seženeš, když se trošku rozhlídneš...a s vakuem to fakt nemá nic společnýho:D...to ti jen zaručí, že se ti tam nedostane žádnej bordel...já fakt nevím, kde se dají takovýhle pytlíčky koupit samotný, ale už jsem tady zmiňoval jednu stránku, co ví všechno;)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ježiš takový pytlíčky seženeš, když se trošku rozhlídneš...a s vakuem to fakt nemá nic společnýho:D...to ti jen zaručí, že se ti tam nedostane žádnej bordel...já fakt nevím, kde se dají takovýhle pytlíčky koupit samotný, ale už jsem tady zmiňoval jednu stránku, co ví všechno;)...

Yea... techto pytlicku mam nespocet... :D.. uklada se v nich nejen dobre pametovka... ale take neco jineho ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu