Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Phantom Houragles - zásek


Filc@

Recommended Posts

Mirage: Sacred Crest...To musis nakreslit velky presipaci hodiny jednim tahm...Tudiz zacni jako by jsi psal velky pismeno ''Z'' a pak ty oba volny konce spoj z toho ti vzniknou presypacky...Zkus to vickrat ne hned napoprvi se to povede...

Na tom ostrove kde ziskas lopatu sou rozhazeny 4 nahrobky...Spoj ten uplne nalevo na zacatku s tim napravo a pak ten vrchni s dolnim a tam kde se ti to na mape prekrizi tam kopej lopatou...Nekde tam najdes tajny ukryt kde je ta mapa...Neni to presny takze kde se ti ty dba body protnou kopej dokola dokud nevykopes velkou diru...Uf...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Musim rict, ze tahle hra je fakt bomba. Uz jsem ji dohral a je fakt, ze jsem se zasekl asi 2x tak, ze jsem se musel podivat do walkthrough. Pak jsem si jenom rikal, ze to byla fakt hovadina. Jedno z toho jsem i zkousel, ale proste jsem se netrefil do toho, jak to hra chtela. Doporucuju premejslet co nejdyl, vysledek pak stoji za to - ten pocit, ze muzete jit zase dal.

Zkousel jsem ruzne Zeldy (Wii, GC, NES, SNES), ale tahle je naprosto nejuzasnejsi ze vsech :cheesygrin:.

Jediny, co me zklamalo bylo to, ze poklady nebyly zajimavy...nejaky to vylepseni na lod, obcas neco vic. Cekal bych, ze kdyz uz nekde vyhrabu lokaci pokladu a pak se za nim plavim pres celou mapu (nebo skrz teleport, ale stejne to trva :-) ), tak ze to bude stat za to!

Hodne stesti pri hrani a co nejmin zaseku preju! :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ty poklady ma nacini tusim ten deda, co delal i lodni delo, nejak postupne v pribehu ho proste najednou ma hotovy a muze ti ho prodat.

Jinak pokud si nevite rady a uz jste dlouho premysleli, tak si zadejte do googlu treba: phantom hourglass walkthrough a pak si nejaky vyberte. Me vyhovovaly treba ty z IGN. Jsou tam i obrazky a je to naprosto prehledny. Ale je fakt, ze kdyz to clovek napise sem na forum, tak nez mu nekdo odpovi, tak na to treba prijde i sam :-). Holt zalezi na tom, jestli to chcete co nejdriv dohrat nebo si to co nejvic uzit. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Boze furt se tak neptejte...Dostanes se za dvere a HNED pises ze nevis jak dal...Si rovnou na youtube pust video z ty lokace, nepremyslej a delej vse presne podle videa...

Jak uz sme tu psali takhle si tu hru NEUZIJES, premyslej...

Co bylo za tema dverma uz si nepamatuju...Prut dostanes na jednom malinkym ostruvku kde musis nejakymu borcovi hledat morsky panny...

STACI CIST texty a neztratis se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Na tohle sem prisel hned pac staci jit jeste o jedno poschodi sopky vejs a tam se to da precist s kamene ale mam zakys za temple of fire kdyz jedu do te dalsi temple na northwestern sea jak je tam ta mlha delal sem co slo a ani toho rybare co to udajne vi sem nenasel.Nevite nekdo pls?

Sem debil nevim jak smazat prispevek tak se omlouvam za spam ale nevsim sem si ze to tema ma vic stranek sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám také zásek: byl jsem na zmrzlém ostrově, kde jsou "liars" v chatičkách. Tam vše splnil, porazil bosse a teď nevím, kam dál?? Dostal jsem provaz na procházení mezi sloupy. Mám jít na Molida Island do chrámu?? Tam jsem ale také vše prošel a nic...dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem se jednou zasek a porad nevim ja dal jsem v temle of ocean king a nmaluju na ty jedny dvere presypaci hodiny a otevrou se mi dvere a dal nevij jak dal :( mam tam nejakou mapu a pise mi to: Press the sacred crest against the sea chart to transfer it.The temple o courage will open to the holder of the sun key. Cos tim pomozte :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem se jednou zasek a porad nevim ja dal jsem v temle of ocean king a nmaluju na ty jedny dvere presypaci hodiny a otevrou se mi dvere a dal nevij jak dal :( mam tam nejakou mapu a pise mi to: Press the sacred crest against the sea chart to transfer it.The temple o courage will open to the holder of the sun key. Cos tim pomozte :(
musíš zavřít dsko a zase otevřít a ta mapa se ti přenese na spodní obrazovku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu