Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

blu-ray ?


Pooky

Otázka

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

přesně tak, nevím k čemu bych ale ještě mohl používat blu-ray zatim bych stim počkal kupovat hry nebo stahovat 25GB filmy... ale pokud nechceš kupovat hry a chceš si je v klidu stahovat tak Xbox 360 a zdá se mi i že xbox ovladač má lepší ovladač nezklouzávají prsty z analogů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

hmm xbox je křáp? pochybuju kdyby byl tak není taková konkurence pro sony ;)

xbox je super věcička porovnání s cenou(4k za nextgen konzoli je jak ve snu)

hry mi připadaj lepší na xbox je tam více novinek ... na ps3 spíš ty jejich slavné serie

je to i otázka PENĚZ jak na tom jsi pokud máš hodně peněz tak spíš ps3 pokud máš málo tak xbox ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj díky tech 800kč je fakt levny nevite jak je to s rage a blu-ray rikase ze rage na xbox nebude prej dvd nestaci

díky novému updatu se budou hry dávat na 2 dvd jedno nainstaluješ a druhým budeš moct spouštět ;) (si myslím ale s tou instalacíí na hdd je to jisté)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Blu-ray ma zatim strasnou vyhodu v tom, ze filmy na nem porizene maji naprosto uchvatny obraz a cisty zvuk. Dost dlouho jsem koukal na DVD filmy prez LCD, ale jednou jedinkrat jsem si pustil BD film a spadla mi celist.

Navic je schopny obsahnou nekolikrat vic dat nez bezne DVD (jedno / dvouvrstve).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak si kup xko na hry...a pak naky blue ray prehravac a je hotovo...pripadne naky htpc s blue ray mechanikou a mas obohe...prehravac filmu na blue ray zaroven novej pc ...hlavni ale je zdali budes hry kupovat nebo stahovat :)

jinak problematika dvd dl je podle me uz zavazna...jsem sam zvedavej jak to bude s instalaci her na hdd zdali to pujde...ale pak tu je preci jenom otazka....maji vsichni majitele hdd ?? nemaji...na druhou stranu kdyz zacali vychazet hry na dvd lid byly taky nuceni poridit dvd mechaniku...tak takhle hold musej porid hdd...ale zas hdd neni nekonecny ze :) na 20Gb se nemusi vejit ani jedna hra treba ...a na 60 jen par...takze nevim nevim...uvital bych u budoucich konzoli blue ray mechaniku jak se to jiz objevuje ve spekulacich...

uz jen takovy zvuk se da v pohode nacpat na jedno dvd dl aby byl spickovy..a kam pak dame hru samotnou ???:))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu