Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Mohu vymazat update?


Pitrigo

Otázka

Uspešně se mi podaril update na 4.01 m33-2 v menu games mi však

stale zustala položka na update-předpokladam že ji mohu vymazat pokud již k upgradu doslo...?

Jinak drive jsem zde resil chybu v loadingu her kdy mi to v nekterych hrach napsalo Loading failed -data corrupted.

Mel pomoci upgrade FW, ale nepomohl- muze to resit naformatovaní karty?

Resp. kdy vubec se má formatovat? jak poznam že je to treba?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

ano ten update vymazat muzes...staci jak uz si rikal format karty pro spravne vytvoreni slozek atd;) je to v system steings ->format memory stick;)

jinak s tema loadingama newim...zkus to pak po gormátu karty...;)

nebo mozna spatna hra..nebo zkus hrat hru treba hru s UMD v mechanice nebo nastav UMD ISO mode na SonyNPN bla bla xD a zkus to bez umd;)

btw mel jsi to napsat do tvyho topiku o updatu a nemusels zakladat new téma;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže vše zazalohovat, ale jestliže ten save se nejak chybně zapsal tak to už nezjistím, každopadne by karta mela byt připravena pro korektní zápisy savů ....

j zazalohuj ... ten spatnej save uz asi nezjistis no ... jinak pripravena by byt mela xDD ;) (po ty zaloze co udelas ten formát..)

mozna jeste zkus jinou kartu jestli to bude delat porad;) tim vyloucis chybu karty...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nekde jsem cetl, že jde PSP použít jako univerzal. dalkovy ovladač...

Kernel addon jsem neinstaloval, pujde to nejak rozjet....pripadne nevite kde najdu vice infa?

ano jde...Phat má IrDa tak to jde (u slimu ne;) )

akorat je kernel nutný ... (myslim ze aplikace funguje pouze pod 1.5 kernelem ;) )

hledej treba na psp.novinky.org ;)

a ten program se jmenuje myslim Universal Remote :)

EDIT: http://dl.qj.net/index.php?pg=19&src=universal+remote&catid=&go.x=0&go.y=0

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu