Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

driver 76 se sekne


canava

Otázka

5 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Hej lidi ten samy problem se mi stal dneska , včera jsem ho přes noc stahl a dnes že si zahraju . Soubor byl v CSO tak to hodim do PSP a pohodka sice se hra obcas seka ale nezamrzne ,ale to me štvalo tak jsem si to převedl do ISA a mam ten samy problem jako vy po zhruba 10-ti milutách se hra sekne (nebo když jdu do jineho mesta jak bylo řečeno) , procesor ma na nejvyšši taktáž ale pořad to same. Tak nevim ale asi to brzo smažu .:(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no tak medievil se sekl hned na zacatku ale toho drivera a medievila mam v iso jinak vsechny ostatni hry mam v cso a nikdy se mi to nestalo jen u tehle novejch co mam v iso se mi to stalo takze myslim ze reseni bude vtom dat to do cso (ikdyz nevidim zadnej rozdil v tm jestli to je v cso nebo iso zda se mi to stejny kdyz sme to srovnavali na dvou psp tu samou hru jednu v iso a cso zadnej rozdil sem nevidel) EDIT : sry zapomel sem na to ze se ma dat edit :) EDIT : tak mam to tet v cso paril sem 2 hodky a nic bez seknuti iso je šit vsechno hned hazet do cso je nejlepsi protoze zabira min mista a nesekaji se hry :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu