Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Nejde Mi Naformatovat Karta


PoSpEg!

Otázka

HI ALL/skousim naformatovat kartu do meho psp slim ale jde mi to jen pomoci vybrane utility v PC ale kdyz to chci udelat prez prikazovej radek a napisu C:\mspformat X tk mi to napise:neni nazvem vnitrniho ani vnejsiho prikazu,spustitelneho programu nebo davkoveho souboru...A kdyz to chci udelat v programu od HELLCAT tk mi to dycky hodi error:0x............!mam CFW a proto to nechapu co delam spatne.PS:kdyz to pome chce vlozit do ROOTU kam ????pls nejak mi to polopaticky vysvetlete.

DIKY MOC VSEM CO MI POMUZOU

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 odpovědi na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
HI ALL/skousim naformatovat kartu do meho psp slim ale jde mi to jen pomoci vybrane utility v PC ale kdyz to chci udelat prez prikazovej radek a napisu C:\mspformat X tk mi to napise:neni nazvem vnitrniho ani vnejsiho prikazu,spustitelneho programu nebo davkoveho souboru...A kdyz to chci udelat v programu od HELLCAT tk mi to dycky hodi error:0x............!mam CFW a proto to nechapu co delam spatne.PS:kdyz to pome chce vlozit do ROOTU kam ????pls nejak mi to polopaticky vysvetlete.

DIKY MOC VSEM CO MI POMUZOU

Jestli to mas jako kartu v PsP tak je to lehký uplně ji smaž všechny věci co v ní sou složky poste vše pak dej v PsP | Settings -> System Settings -> format Memory Stick | A mas to doufam ze ti to pude jinak nwm:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Karta se formátuje v PSP... settings/format memory stick/yes. Jestli chceš udělat MMS tak použij novej DDCv7 naformátuj ji jenom v kompu a na mpsformat se vykašli... už ho nepotřebuješ. Jinak tvůj problém je v tom že ten soubor mspformat.exe nemáš na disku C:... nebo o máš na disku ale tvůj disk má jinej název:) Jenom nainstaluj despertara... Jinak ROOT je ten základní adresář vyměnitelného disku je na něm složka ISO,PICTURE,VIDEO,PSP popř. SEPLUGINS atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu