Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2.0 -> 1.5 DOWNGRADER !!!!


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
hmm jo ide to vpojo,inak tam tu bateriu ani nie je potrebne vyberat ale iba staci ten zapinaci cudlik podrzat desat sekund vo vypinacej polohe a ono sa to vpoho vypne

ja vim ,ale me to tak neslo ,tak sem napsal tak aby to bylo 100% funkcni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
Guest Anonymous
stahnout zde:

http://psp.games4you.cz/download.php?id=39

a fw 1.50 zde:

http://shockzone.free.fr/PSP/Tool/EBOOT_1.50.zip

navod zde:

:arrow: potrebujete psp s firmware 2.0

:arrow: potrebujete si stahnout vyse prilozene archivy

:arrow: rozbalte archivy :)

:arrow: z archivu MPHDowngrader.zip zkopirujte nasledovne:

soubory h.bin a index.bat zkopirujte do korenoveho adresare psp (root), a pak do slozky PHOTO v psp nakopirujte obrazek overflow.tif

:arrow: z druheho archivu EBOOT_1.50.zip nakopirjte soubor EBOOT.PBP do : x/PSP/GAME/UPDATE/

:arrow: zapnete psp

:arrow: najedte do slozky photo a psp se sekne-cerna obrazovka a v pravem hornim rohu (kousek niz) se objevi nake blbosti

:arrow: nechte to tak minutu na teto obrazovce

:arrow: potom vyndejte baterii a znovu zandejte

:arrow: zapnete svoje psp a zapojte ac adapter

:arrow: spustte update fw 1.50

:arrow: nasledujte instrukce

:arrow: na 99% se vam psp sekne a napise ze mate konatktovat sony- na teto obrazovce to nechte a podrzte power nahore 10sec (restart) a zapnete sve psp

:arrow: Enjoy !!!

Prosim o radu.Obrázek overflow.tif se mi neuložil a ještě mi antivir hlásí trojana.Neni jinej downgrade?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
stahnout zde:

http://psp.games4you.cz/download.php?id=39

a fw 1.50 zde:

http://shockzone.free.fr/PSP/Tool/EBOOT_1.50.zip

navod zde:

:arrow: potrebujete psp s firmware 2.0

:arrow: potrebujete si stahnout vyse prilozene archivy

:arrow: rozbalte archivy :)

:arrow: z archivu MPHDowngrader.zip zkopirujte nasledovne:

soubory h.bin a index.bat zkopirujte do korenoveho adresare psp (root), a pak do slozky PHOTO v psp nakopirujte obrazek overflow.tif

:arrow: z druheho archivu EBOOT_1.50.zip nakopirjte soubor EBOOT.PBP do : x/PSP/GAME/UPDATE/

:arrow: zapnete psp

:arrow: najedte do slozky photo a psp se sekne-cerna obrazovka a v pravem hornim rohu (kousek niz) se objevi nake blbosti

:arrow: nechte to tak minutu na teto obrazovce

:arrow: potom vyndejte baterii a znovu zandejte

:arrow: zapnete svoje psp a zapojte ac adapter

:arrow: spustte update fw 1.50

:arrow: nasledujte instrukce

:arrow: na 99% se vam psp sekne a napise ze mate konatktovat sony- na teto obrazovce to nechte a podrzte power nahore 10sec (restart) a zapnete sve psp

:arrow: Enjoy !!!

Prosim o radu.Obrázek overflow.tif se mi neuložil a ještě mi antivir hlásí trojana.Neni jinej downgrade?

ano je v tom trojan ,ale pro psp ,jak jinak by si to taky chtel hacknout ze ,v pc je neskodnej ,je to obrazek ze kteryho ti pretece pamet ,tak to nekdo bere jako trojana

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
stahnout zde:

http://psp.games4you.cz/download.php?id=39

a fw 1.50 zde:

http://shockzone.free.fr/PSP/Tool/EBOOT_1.50.zip

navod zde:

:arrow: potrebujete psp s firmware 2.0

:arrow: potrebujete si stahnout vyse prilozene archivy

:arrow: rozbalte archivy :)

:arrow: z archivu MPHDowngrader.zip zkopirujte nasledovne:

soubory h.bin a index.bat zkopirujte do korenoveho adresare psp (root), a pak do slozky PHOTO v psp nakopirujte obrazek overflow.tif

:arrow: z druheho archivu EBOOT_1.50.zip nakopirjte soubor EBOOT.PBP do : x/PSP/GAME/UPDATE/

:arrow: zapnete psp

:arrow: najedte do slozky photo a psp se sekne-cerna obrazovka a v pravem hornim rohu (kousek niz) se objevi nake blbosti

:arrow: nechte to tak minutu na teto obrazovce

:arrow: potom vyndejte baterii a znovu zandejte

:arrow: zapnete svoje psp a zapojte ac adapter

:arrow: spustte update fw 1.50

:arrow: nasledujte instrukce

:arrow: na 99% se vam psp sekne a napise ze mate konatktovat sony- na teto obrazovce to nechte a podrzte power nahore 10sec (restart) a zapnete sve psp

:arrow: Enjoy !!!

Prosim o radu.Obrázek overflow.tif se mi neuložil a ještě mi antivir hlásí trojana.Neni jinej downgrade?

ano je v tom trojan ,ale pro psp ,jak jinak by si to taky chtel hacknout ze ,v pc je neskodnej ,je to obrazek ze kteryho ti pretece pamet ,tak to nekdo bere jako trojana

No jo jenže mně se ten tif obrázek neuloží do počítače rovnou skočí do antiviru a nejde s nim nic dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Můžete pomoci??? Zkoušel jsem downgrader, ale když jsem ho chtěl aktivovat, napsalo mi psp, že mám verzi 2.0 a že to není potřeba... ještě předtím jsem najel na obrázek, psp se seklo, pak ztmavla obrazovka, ale žádné obrazce po ní neběhaly(jak je psáno výš). Děkuji předem za odpoveď!!!

Zalohuj si data aa naformatuj pametovku, presne tohle mi delalo a vyresilo to naformatovani...

cus bono jak si to nakonec vyresil kdyz ti to psalo ze to neni potreba??? mam stejnej problem dik 217-449-088 lencikm@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čauec já si nejsem jistej ale když downgraduju 2.0 na 1.50 tak můžu potom tu 1.50 zase upgradovat z toho demo disku na 2.0 dííky!
mno murphy tvrdí že určitě jo a má to odzkoušený....takže jo :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna věc už to asi mám ale když najedu v PSP do GAMES a a dám MEMORY STICK a v ní je obrázek a u něj napis PSP update ver 1.50 tak když to potvrdím tak se napíše: The system software on your PSP system version 2.00.There is no need to update. Co s tím prosím!!! :cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
No ale já už udělal vše podle toho návodu poslal ty souboy vyndal byterku........A nakonec máš spustit ten 1.50 no a tam se mi to píše..

tak jeste jednou pro tebe

ten obrazek tif nakopci do PHOTO

ten zbytek primo do psp

fw 1.50 do GAME/UPDATE

spust psp :arrow: najed do obrazku a psp se ti sekne ,pak vytahnes baterku a updatujes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Murphy mel jsem firmware 1.52 updatnul jsem ho na 2.00 a pak downgradnul na 1.5 ale pak stahnul gta a to frci na 2.00 UMD s upgradem mam ale kdyz to pustim tak u instalu nemam puismena a at delam co delam nejde to upgranout prosim o radu a jinak tu cenu za celozivotni dilo bych ti dal taky :?:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno zkus obnovit standartní nastavení a znovato zkusit...někdo řešil trošku podobný problém :D (no vzdáleně podobný ;) )

btw baterka se nemusí vyndavat...stačí podržet nahoře power a psp se to rebootne (možná :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu