Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2.0 -> 1.5 DOWNGRADER !!!!


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mno je to dost divný...ale když se to tak vezme, i winXP neni možný nainstalovat 2x úplně totožný ;)...to potvrdí kdejaký programátor co se jimi zabývá...holt někdo má štěstí a daří se mu měnit fw bez problémů pořád...někdo holt ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Děkuji všem a hlavně murphymu za návod a další rady. Ještě teď se klepu strachy, ale up z 1,52 na 2,00 a poté down z 2,00 na 1,5 proběhl podle plánů a bez problémů. Zvládne to opravdu každý :-)

sem rad ,ze to rikas,me to v nejblizsich dnech taky ceka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

hmm. tak to mas dost blby protoze System Software Version 2.01 nejde zatial downgradenut na fw. 1.50. System Software Version 2.01 totiz neni to iste ako System Software Version 2.00. takze ti zostava cakat kedy vyde nejaky programek na spustanie her z toho firmware ako mas ty alebo cakat ci vide downgrader pre fimware 2.01 alebo pre iny firmware novsi ako fw.2.01

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Guest Anonymous

Kdyz jsem to downgradoval na 1.5, tak to po zapnuti (vlozen disk) rika ze je potreba upgradovat, zmacknu kolecko a jedu dal na 1.5, jde udelat neco aby to nehazelo po zapnuti tu hlasku?

Hral jsem MediEvil na verzi 2.O a ted to chce upgrade, jak to obejit abych to porad nemusel menit fw na hry z UMD?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem to downgradoval na 1.5, tak to po zapnuti (vlozen disk) rika ze je potreba upgradovat, zmacknu kolecko a jedu dal na 1.5, jde udelat neco aby to nehazelo po zapnuti tu hlasku?

Hral jsem MediEvil na verzi 2.O a ted to chce upgrade, jak to obejit abych to porad nemusel menit fw na hry z UMD?

mne to tiez toto robilo, a pes-es-pe bol zakopany v tom, ze to robil ten vlozeny UMD disk. A totiz mam originalku Burnout, a ten mi po upgrade z 1.52 na 2.00 a naslednom downgrade na 1.50 nechcel pod 1.50 ist. Vyriesila to utilitka s nazvom WAB VERSION CHANGER 2.5, pomocou ktorej som si virtualne zmenil firmware na 1.52, a uz mi tu hlasku nevyhadzuje, a i Burnout opat ide... Takze Ty skus pomocou toho zmenit firmware na 2.00, ale nerucim, ze to pojde, pretoze ak ta Tvoja orig. hra vyuzivala nieco, co bolo iba vo firmwari 2.00, tak Ti asi nepojde. Ale skusit mozes... nic sa tym nepokasle.

A kdesi ktosi tu pisal, ze uz rozbehal vsetky svoje ISO hry i cez 2.00 pomocou nejakeho loadera, tak mozno povedie cesta i tymto smerom...

8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Kdyz jsem to downgradoval na 1.5, tak to po zapnuti (vlozen disk) rika ze je potreba upgradovat, zmacknu kolecko a jedu dal na 1.5, jde udelat neco aby to nehazelo po zapnuti tu hlasku?

Hral jsem MediEvil na verzi 2.O a ted to chce upgrade, jak to obejit abych to porad nemusel menit fw na hry z UMD?

mne to tiez toto robilo, a pes-es-pe bol zakopany v tom, ze to robil ten vlozeny UMD disk. A totiz mam originalku Burnout, a ten mi po upgrade z 1.52 na 2.00 a naslednom downgrade na 1.50 nechcel pod 1.50 ist. Vyriesila to utilitka s nazvom WAB VERSION CHANGER 2.5, pomocou ktorej som si virtualne zmenil firmware na 1.52, a uz mi tu hlasku nevyhadzuje, a i Burnout opat ide... Takze Ty skus pomocou toho zmenit firmware na 2.00, ale nerucim, ze to pojde, pretoze ak ta Tvoja orig. hra vyuzivala nieco, co bolo iba vo firmwari 2.00, tak Ti asi nepojde. Ale skusit mozes... nic sa tym nepokasle.

A kdesi ktosi tu pisal, ze uz rozbehal vsetky svoje ISO hry i cez 2.00 pomocou nejakeho loadera, tak mozno povedie cesta i tymto smerom...

8)

Kde jsi prosim te stahnul ten WAB VERSION CHANGER 2.5 ???diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Kdyz jsem to downgradoval na 1.5, tak to po zapnuti (vlozen disk) rika ze je potreba upgradovat, zmacknu kolecko a jedu dal na 1.5, jde udelat neco aby to nehazelo po zapnuti tu hlasku?

Hral jsem MediEvil na verzi 2.O a ted to chce upgrade, jak to obejit abych to porad nemusel menit fw na hry z UMD?

mne to tiez toto robilo, a pes-es-pe bol zakopany v tom, ze to robil ten vlozeny UMD disk. A totiz mam originalku Burnout, a ten mi po upgrade z 1.52 na 2.00 a naslednom downgrade na 1.50 nechcel pod 1.50 ist. Vyriesila to utilitka s nazvom WAB VERSION CHANGER 2.5, pomocou ktorej som si virtualne zmenil firmware na 1.52, a uz mi tu hlasku nevyhadzuje, a i Burnout opat ide... Takze Ty skus pomocou toho zmenit firmware na 2.00, ale nerucim, ze to pojde, pretoze ak ta Tvoja orig. hra vyuzivala nieco, co bolo iba vo firmwari 2.00, tak Ti asi nepojde. Ale skusit mozes... nic sa tym nepokasle.

A kdesi ktosi tu pisal, ze uz rozbehal vsetky svoje ISO hry i cez 2.00 pomocou nejakeho loadera, tak mozno povedie cesta i tymto smerom...

8)

Kde jsi prosim te stahnul ten WAB VERSION CHANGER 2.5 ???diky moc

jj taky bych si to chtel stahnout
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Len upozornim, ze to funguje tak, ze ked mate ver 1,50, nejde vam spustit niektore orig. hry z UMD, ktore vsak idu na 1,52 (napr. Burnout), Tento program robi to, ze PSP si mysli ze ma 1,52 a preto ta neziada o upgrade a hru spusti.

Este dopredu upozornujem, ze ked si vitualne zmenite firmware z 1,50 na 2,00, tak vam GTA:LCS a podobne hry NEPOJDU, aby bolo jasno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Jo diky, vyzkousel jsem to, pracuje to dobre, ale pak to po zapnutik rovnou najede na UMD, kde mam hru, takze stejne se musim vratit do menu a jeste to drva delsi dobu, tak jsem to dal zpet na poctivych 1.5 a je to.

Jeste takovy dotaz, UMDspustim jen pres Fastloader, da se to spustit i pres UMD Emulator?

TH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako UMD. Myslis UMDdisk? Ten netreba spustat cez loader. Ten program je na to, ze ked mas 1,50 a mas aj orig disk a ten ti nejde spustit, lebo chce 1,52. To len preto, ze nebudem pouzivat orig hru za 2000sk len ako potrebne ciste UMD medium, kt. budem nosit v mechanike, ale si ho niekedy chcem aj zahat. Ked chces aby sa ti zapinalo hned menu tak vypinaj na standby alebo pred spustenim PSP umd vyber a ked chces hrat tak ho vloz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Jasne tomu rozumim, pak to ale vyjde nastejno, jestli vytahuji UMD, nebo zmacknu kolecko po startu, nechal jsem tam 1.5 a je to. Jeste se chci zeptat, zda ma nekdo zkusenost s Loaderem 085, melo by to byt na fw 2.OO, jestli na tom jedenou i veci z 1.5 atd. nechce se me to zas predelavat na 2.OO. S tim spusteni UMDisku jsem to myslel tak, ze najdu polozku na spusteni UMDisku ve Fastloaderu, ale pres UMD emulator jsou jen moznosti na spusteni ISO.

TH

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem právě také úspěšně dokončil downgrade 2x PSP.U prvního to šlo na první pokus a to druhé mělo nejdřív firm 1.0 vůbec nevím jak se mi to povedlo :-) ale už je to oki.Chci Vám poděkovat... a zároveň se zeptat jestli teď můžu ty soubory potřebné k DOWNGRADU smazat z karty..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

reknete mi prosim, co delam blbe.Nainstaluju ty dva soubory do korenovyho adresare PSP.Pak jeste obrazek do PHOTO.Dam photo PSP se sekne -cerna obrazovka, ovsem z praveho rohu mi zadne blbosti nevyjizdeji,proste je PSP jako mrtvy vyndam baterku zandam,adapter pustim a TREMTADADA je tam verze 2,00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Ahoj, mam koupeny PSP Giga pack a psp ma firmware 2.01, hned ze zacatku se mi neprihlasi pokud neni zapnuty a pokud nenajedu na "USB Connection". Potom se pokracoval presne podle navodu a v dobe kdy

se ma psp zapnout sem ho restartoval najel do obrazku le zadny zasek :( Prosim pomozte

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mam koupeny PSP Giga pack a psp ma firmware 2.01, hned ze zacatku se mi neprihlasi pokud neni zapnuty a pokud nenajedu na "USB Connection". Potom se pokracoval presne podle navodu a v dobe kdy

se ma psp zapnout sem ho restartoval najel do obrazku le zadny zasek :( Prosim pomozte

s fw vetsi nez 2.0 to nefunguje
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous

Caute pls mam problem.....

mel sem PSP s fw 1.52 - upgradoval sem na 2.00 (z demo disku) pak jsem chtel udelat downgrade podle murpyho navodu, vse probihalo v poho az nez sem klik na "Update 1.50"....

napsalo mi to: upgrade failed - the file is corupted :-( nevite nekdo co s tim? zkousel sem i znovu sosnout fw ale stale nic :-(

- nemam kabel takze sem vse delal pres ctecku :-(

PLS PORADTE DIK Prerovak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu