Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

2.0 -> 1.5 DOWNGRADER !!!!


Guest Anonymous

Recommended Posts

  • Odpovědi 228
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Guest Anonymous
Mam dotaz, kdyz uz jsem provedl upgrage (downgread) z firmwaru 2.00 na 1.50, muzu soubory, ktery sem tak kvuli upgradu (downgreadu) nahraval, smazat?? Nestane se nic??? (myslim např soubory EBOOT.PBP)

:?:

Co by ti to melo udelat? :D Akorat ti to tam bude prekazet :wink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam dotaz, kdyz uz jsem provedl upgrage (downgread) z firmwaru 2.00 na 1.50, muzu soubory, ktery sem tak kvuli upgradu (downgreadu) nahraval, smazat?? Nestane se nic??? (myslim např soubory EBOOT.PBP)

:?:

zkus to a uvidíš,já sem to nezkoušel ale snad by se nic stát nemělo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli se při Downgradu musí použít jen Japonský Firmware 1.50, protože u něj se potvrzuje kolečkem. Nebo jestli se dá použít i jiný, u kterého se potvrzuje křížkem, pokud teda takový existuje?? Sice se to z toho kolečka dá předělat zase nákým prográmkem, ale toho bych se možná bál. Takže díky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Zdravím, chtěl jsem se zeptat, jestli se při Downgradu musí použít jen Japonský Firmware 1.50, protože u něj se potvrzuje kolečkem. Nebo jestli se dá použít i jiný, u kterého se potvrzuje křížkem, pokud teda takový existuje??

Ne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Anonymous
Takže to jde fakt jen s tím japonským, jo? Mno tak to snad přežiju. A to předělání kolečka na křížek přez aplikaci WAB_PAD_Region_Swapper, je v pohodě a bez problémů, zkoušel jste to někdo?

Na to se vyprdni, to zasahuje do Flash pameti....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

čau...Mám problém ale vůbec mu nerozumím.Kámoš má PSP verzi 2.0...Dnes jsem k němu šel že mu udělám DOWNGRADE na 1.50 by\l jsem si jistej aže to prostě udělám.........Ale.......HODINU jsem se o něj pokoušel!!!Nevím prostě PROČ mě to nešlo.Svoje PSP jsem downgradoval asi 6 a vždy se povedl ale u něj prostě ne"Jsem si jistej že mám vše dobře nakopčený a je to odsud z fora taklže bez problému.Půjčil mě ho domů tady jsem se snažil tak půl hodky a už jsem ho málem rozmlátil.Prostě jdu do PHOTO sekne se na tý černý obrazuovce kde jsou ty čísla....Po minutě vyndám baterku a zase dám nazpět...Zapnu PSP a zapojím adaptér....Někdy to prostě vjede do menu když tam není UMD a když tam je tak se to UMD spustí a někdy se to povede že už se instaluje 1.50 napíše se že mám kontaktovat servis podržím POWER 10s a když ho zapnu a mám tam UMD tak se mě načte UMD a když ho tam nemám tak tam mám furt 2.0.Fakt už nevím co dělat!!!Prosíííím co mám udělat :cry: .?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo když se mě to PSP sekne amám počkat minutu...Pak vyndám baterku...Pak zapnu a zapojím adapté a není tam UMD tak to skočí do MENU a mám fw. 1.0.Prosím poradte co s tím potřebuju to vědět do zítřka!!!!Prosím!!
ze zrovna ty ... :) :lol: pouzij hledej :twisted: vim ze neco takovyho se muze stat a jde to jednoduse opravit ale jak nevim ale uz to tady dlouze rozbirali :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hnmmm...Tak jsem hledal a nic nenašel.Jsem tu na foru zkoro pořád a čtu všechny topicy ale na tkovej problém jsem ještě nenarazil.Kdyby jste o tom věděly tak mě prosím dejte odkaz.Potřebuju mu to zítra vrátit tak vác MOC prosíím!!sorry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hnmmm...Tak jsem hledal a nic nenašel.Jsem tu na foru zkoro pořád a čtu všechny topicy ale na tkovej problém jsem ještě nenarazil.Kdyby jste o tom věděly tak mě prosím dejte odkaz.Potřebuju mu to zítra vrátit tak vác MOC prosíím!!sorry
hm tak jsem si chtel rejpnout a sam jsem taky nic nenasel :lol:

*EDIT: Nejspis uz vim napis mi na ICQ 343 878 303

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu