Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Flash XboXu360 a vše kolem toho


jt1

Otázka

V poslední době zvažuji koupi XBOXu360, ale...uvažoval jsem o kupování originálek her...ovšem dobrých a lákavých titulů je opravdu mnoho a musel bych dělat ´´výběr´´ co ano a co ne...

...od kamaráda jsem slyšel, že jde Xbox flashnout stejně jako třeba PSP a pak na něm chodí pálené hry...co to všechno obnáší? Jaká je pravděpodobnost, že se to nepovede? Jak moc je to velký zásah do stroje, zruší se potom záruka? XboX je poměrně poruchová konzole, co jsem se dočetl, takže kdybych pak byl bez záruky, bylo by to hodně špatné...kolik stojí taková oprava?

...a co hry? Jsou na internetu dříve než na pultech obchodů? Jsou alespoň v ENG nebo se vyskytují verze třeba jen s maďarštinou, čínštinou...? Jak se hry pálí? Stačí NERO nebo se musí dělat složitě přez Daemon Tools (což neumim :D )

...děkuji za zodpovězení mých otravných otázek..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

jednoduše xbox de flashnout a to dvema zpusoby. budto prehrajes fw jako u psp ( neztratis zarku ) nebo si zdovolenim ''naleptáš'' čip do xboxu cimz zrusis zaruku. jaky je mezi tim rozdil??? pokud budes chtit hrat na xbox live a mas prehrane fw mas 97% sanci ze dostanes dozivotni ban...pokud pouzijes cip tak to nezjisti ovsem ztratis zaruku :)

ano hry vycházejí i před dodáním do obchodů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Xbox de flashnout a to pouze s mechanikou NELite-on tudiž od březnam 2008(myslim nvm presne) se začali vkladat do xboxu. Ale i tento problem se da resit vymenou za Samsung mechaniku (2000,-). Dalsim resenim je koupit bazarovou konzoli kde budes mit napr. Benq ktera de flash. Kdyz budes sikovnej tak neporusis ochranou znamku pri otevirani xboxu pro flash mechaniky. (ochrana znamka se da koupit za 100,- v Aukru)

Hry musis palit v cloncd nebo imgburn coz neni nic sloziteho da se rict ze i lehci jak NERO.

EDIT: vsechny PAL verze sou vetsinou v ENG hry ktere najdes v cestine např. Fable 2, PGR 4 ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím Vás...Mam dotaz - koupil jsem si teď nový Xbox 360 s 60GB diskem - mam dojem, že už není nazývaný jako Premium, prostě jen čistě Xbox 360. :-) A teď jak s tim flashem...Jelikož výborných titulů je spoustu a všechno origoš...To ne. Problém je, že někde jsem četl, že nové mechaniky už flashnout nejdou - teď jedna otázka - JAK zjistim, že už mám ten Xbox, u kterýho už to nejde? :-D Jde to nějak aniž bych to musel rozebírat? :)) Třeba podle datumu, který je vzadu u sériovky...?? Ď...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím Vás...Mam dotaz - koupil jsem si teď nový Xbox 360 s 60GB diskem - mam dojem, že už není nazývaný jako Premium, prostě jen čistě Xbox 360. :-) A teď jak s tim flashem...Jelikož výborných titulů je spoustu a všechno origoš...To ne. Problém je, že někde jsem četl, že nové mechaniky už flashnout nejdou - teď jedna otázka - JAK zjistim, že už mám ten Xbox, u kterýho už to nejde? :-D Jde to nějak aniž bych to musel rozebírat? :)) Třeba podle datumu, který je vzadu u sériovky...?? Ď...

Vsechno to tady je co hledate. Kdyz sundas predni panel, tak tam malou dirkou koukaj dratky. Podle barvy zjistis jestli vyhráváš nebo ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

2 Omar a MaindenEngland: No on už se ani nemusí dívat protoze je to nová verze "Pro" (oznaceni tedy má;) ) a v té je na 100% Lite-On mechanika ... to znamena flash jedine vymenou za flashnutelnou mechaniku a flashnout jí ...nic jineho zatim s Lite-On nelze...

(a jak pisou ostatni kouknete do topiku pro zacatecniky a do threadu okolo ...vsechno je tam! ;) )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu