Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Help!Jak má vypadat ISO?


Molda22

Otázka

zdravím.mám takový problém,stahnul jsem si ISO hru Virtua Tennis.JE zabalená do raru. v tom rar archivu ale je hodně složek a souborů. Já jsem myslel že ISO hra je prostě jeden soubor např virtuatenis.ISO protože mám stahnuté ještě další dvě hry (FM 2007 a Worms:OF) a ty jsou taky jednosouborové. co s tím?díky

přikládám screen kde je to vidět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Tohle je asi nějakej komplet balík, vytáhni ze složky ISO to .iso ( :D ) a hoď ho do složky ISO ( :D ), ale na kartu

jsou tam i nějaké podivné složky fastloader a fastloader% a taky devhook a devhook% atd. ty teda do psp dávat nemám,jen to iso ano?:D dík.

a ještě jeden malý dotaz. taky mám street fighter 3 , sloučil jsem rozbalením ty soubory a vznikly z toho dva soubory. jeden je streetfighter.iso a pak je tam ciso.rar ve kterém jsou dva soubory ciso.bat, ciso.exe a jeste nejake dynamické knihovny dvě. takže na to mám taky kašlat a nahrát do psp jen to iso?

já vím,jsem lama :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu