Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Oprava


ryder

Otázka

Xko uz mam asi rok a nedavno sem dostal BAN na live a jeste ted RROD, takze sem dneska volal na zakaznickou sluzbu a tam mi rekli, ze mi ho neopravej, protoze nemam zaruku. Tak schanim nejakej servis nebo nekoho kdo mi ho opravi. Nevite o nekom?

EDIT: xko je flashnuty, ale ted sem tam nahral origo firmware

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

3000Kč?:DTo si děláš p*del ne?:lol:No to si radši na czechcomputeru koupim pastu i kdyby tu nejkvalitnější za 390Kč a napatlal tu pastu mezi to GPU a CPU:Da bylo by...ikdybych to měl podělat...;)Jinak pokud vím tak Kanalizator chce za opravu RROD myslim že mi psal 300Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
3000Kč?:DTo si děláš p*del ne?:lol:No to si radši na czechcomputeru koupim pastu i kdyby tu nejkvalitnější za 390Kč a napatlal tu pastu mezi to GPU a CPU:Da bylo by...ikdybych to měl podělat...;)Jinak pokud vím tak Kanalizator chce za opravu RROD myslim že mi psal 300Kč.

uz jsem tady nedavno popisoval co je pricina RROD, pasta ti nepomuze ver mi:). Nebo alespon u myho pripadu nepomohla, protoze to vazlo nekde jinde .a kanalizator RROD neopravuje, dnes mi dodelal vymenu mechanik a rikal ze to nedela. aspon myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu