Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FreeRapid (pro ty co nemaj PA)


grzibO

Recommended Posts

Díky tomuhle programu nemusíte každych 20 minut sedat k PC abyste namačkali další link na rapidshare. Jenom tam nahážete linky a jdete spát!8)

http://wordrider.net/download.php?file=FreeRapid-0.7.zip

Je tam pořád ta 15-ti minutová přestávka,ale už u toho nemusíte sedět!!!!

GameEs: nastaveno jako Důležité

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Tento program dokaze stahovat z Rapidu (ale i asi 30 dalsich serveru, Megaupload taky) bez nutnosti mit PA. Jen nahrazite linky a stahovani vali (vcetne cekani tedy). Je v cestine a muze i rozpakovat soubor, pokud mu to povolite. Program se sam aktualizuje, takze to neni clenene na verze. K pouziti je nutna Java. Zahrnul jsem ji tedy radeji do RARu. ;)

http://rapidshare.com/files/177911108/jDownloader___Java_by_Brento.rar.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám zkušenosti s jDownloader jak uvádí Brento je to fakt super program určitě vyzkoušejte stahl sem sním hafo souborů jen si dávejte pozor co mačkáte... pořádně si přečítejte všecka okna protože sem jednou stahl soubor a on se začal sám rozbalovat a tak sem ze zbrklosti dal konec a pak sem měl půlku rarů měl sem honičku je najít v kompu protože se mi někam schovali.. xD ale nakonec hraju !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
to já mám podobný na viší urovni ale nějak mi blbne takže skusím

SKUSTE Jdownloader -> GOOOOOOOGLE

Muzu jen doporucit JDownloader je nejlepsi jak pro free uzivatele tak pro premium. Nikdy jsem s nim nemel zadny problem. Ukaze vam jeslit linky fungujou muzete si zvolit kam presne to ulozit ( kazda cast muze byt jinam ), samo to rozbali .rar a dalsich mnoho veci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
Pekna blbost. Pouzijte

USdownloader

porad aktualizovany funguje jak s rapidem (stejne zpusob) tak z desitky dalsima serverama vcetne tech ceskych jako je uloz.to,czshare,edisk,leteckaposta atd.. A uz si nemusite rvat vlasy s zadnym serverem

nesouhlasím :) protože FreeRapid má podporu několika desítek serverů, jak české servery, tak i další cizí, každý tohoto programu využije pokud hodně stahuje :) Já ho osobně používám už přes rok a nemohu si ho "navynachválit" Ještě sem nenašel žádnou chybu u tohoto programu. Je to ale hlavně o zvyku, kdo si na jaký program zvykne, ale na tento program FreeRapid zvykne každý :bash: Osobně s USdownloaderem sem nebyl spokojený, má hodně chyb a hodně serverů na něj nejde nebo strašně hodně blbnou (např. Hellshare, uploated.to,...) Nevím jestli něco nezpravili, ale bylo to hrozné a ani je nezajímaly uživatelé a když jím někdo napsal tak to neřešili a jeli si podle svého jako kdyby se nic nedělo, tak proto sem přešel na FreeRapid, protože když člověk najde nějakou chybu, tak hned se snaží to s tým dotyčným řešit a hned to opraví a vydají aktulizaci aby bylo vše opět v naprostém pořádku.

Celý příspěvek je "pouze" můj názor a zkušenosti. S pozdravem Borec-stavitel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu