Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PSP-3000 má problémy s displejem


Anonymous_

Recommended Posts

  • Odpovědi 141
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Ve třídě jsme s kámošem hráli, já mám 2000 a on 3000 ;)

někdo mi říkal, proč ten displej mám tak vyblitej...(asi tmavší bo co).....ALE když jsem se kouknul na 3000 tak byl světlejší a barvy byly vyblitější (!zrnitej obraz!)až to do očí praštilo, 2000 má trochu tmavší ale za to hezčí displej.....není co řešit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL co to je za kec :D:D:D bratranek ma psp slim ja mam psp 3004 xD ty barvy NO LOL 3004 MA ohodne lepsi nevim co to tu melete....a ani mi nikdy obraz nezrnel .... hlavne ze to tu pisou ty co psp 3004 vubec nemaj ..... z bratrankem sme zkousely stejne obrazky a rozdil tam opravdu je videt psp 3004 ma lepsi barvy .... 8)8) takze nejdriv to poradne odzkousejte apak piste

UZ mne stim hodne se*ete jak tu kazdej pise ze ma zrnitej obraz ze preskakuje a vubec to tak neni ..... a nejvic mne na tom stve ze tenhle kec rikaj ty co maj fatka (jen zavidite :D:D podle mne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nezávidím jim nic.....mno teda jenom ten mikrák (edit: trapas, chybka :lol:) :D (ale oni ho stejně nevyužijou :P:D)

ale vidÄ›l jsem to a to mi nikdo nerozmluvĂ­, 3000 má svÄ›tlejší displej a čáry na nÄ›m byly vidÄ›t ;) teda aspoĹ? na tom kámošovym

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL co to je za kec :D:D:D bratranek ma psp slim ja mam psp 3004 xD ty barvy NO LOL 3004 MA ohodne lepsi nevim co to tu melete....a ani mi nikdy obraz nezrnel .... hlavne ze to tu pisou ty co psp 3004 vubec nemaj ..... z bratrankem sme zkousely stejne obrazky a rozdil tam opravdu je videt psp 3004 ma lepsi barvy .... 8)8) takze nejdriv to poradne odzkousejte apak piste

UZ mne stim hodne se*ete jak tu kazdej pise ze ma zrnitej obraz ze preskakuje a vubec to tak neni ..... a nejvic mne na tom stve ze tenhle kec rikaj ty co maj fatka (jen zavidite :D:D podle mne)

At ti nepraskne zilka.. Dle toho, jak se vyjadrujes a jak (ne)umis CJ, tak vypadas na 12.. Z takovych si tu nic nedelame ;-)

1) Ty ho take nemas.. tak nevim, co kecas.. ma ho bratranek, ne Ty.

2) ano, obrazky. Kdyby jsi nebyl dubova hlava a cetl jsi, zjistil by jsi, ze problem je pri pohybu, ze to ma lepsi kontrast, ale jasne je tam videt - a je to prokazane (je to pouzitou technologii) - prokladany obraz, takze radoby duchove..

3) nevim, proc se hadas, kdyz je to jasne dane.. Precti si prvni post.. Tohle neni "jedna pani povidala", anebo "videl jsem a zdalo se mi, ze je to horsi".. Tohle je jasne, zkoumalo se to i pod mikroskopem.. :dozey:

nezávidím jim nic.....mno teda jenom ten reprák :D (ale oni ho stejně nevyužijou :P:D)

ale vidÄ›l jsem to a to mi nikdo nerozmluvĂ­, 3000 má svÄ›tlejší displej a čáry na nÄ›m byly vidÄ›t ;) teda aspoĹ? na tom kámošovym

reprak? Mikrak, ne? :D Ja teda Skype na PSP nikdy nechtel a nepotreboval, mikrak teda sux minimalne do doby, nez zacnou delat exclusive hry pro mikrak.

tak rekni kamosovi ad ho reklamuje :D:D nebop nwim .... to moje je totalne v poho a ma krasny display brtranek ma slim a rozdil je videt a to v lepsi psp 3004 4ever:psp::psp::psp:

Jo, ted jsi projevil svoji demenci, ono je jasne, ze tahle vlastnost je u vsech PSP 3k a ty napises, at ho reklamuje..

Nevík kde jsem četl otázky v SONY soutěži a byla tam ptali se: Jestli má PSP 3000 lepší než předchůdce :) ........a správná odpověď měla být ANO :)

Demagogie co?

WOW.. xD ale tak to je bezne v techto soutezich..

mne je jedno ze jsme ti k smichu ale ja si za svim nazorem stojim a taky to tak je .... klidne se prijed podivat 8)

Jo, stuj si za svIm nazorem xD

Uz to lidi pochopte, barvy, respektive kontrast LEPSI JE! Takze kdyz porovnate obrazky, tak JE to hezci, zkuste ale spustit napr. nejake RPG, kde bude svetla na tmave (cerna VS bila) a zacnete se hybat - pokud nejste slepi, uvidite to.. Tim, ze stale pisete, ze to ma hezky barvy, potvrzujete svoji demenci a ignoranci, jelikoz si nedokazete precist hlavni - 1. - post v tomto threadu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že ste na to psp 3k nák vysazený :roll:..kdyz jsem se ozval i já že mi ten displej připadá kvalitní tak ste mě hned sjeli a sjíždíte tu každáho...já vím anymousi že máš pravdu s tim že je to někdy mázlý ale pouhým okem je to podle mě k nerozeznání zatož jas a zobrazení displeje, který má 3k lepší, už rozeznáš trochu víc..hlavně mě nesežerte:cheesygrin: :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám že ste na to psp 3k nák vysazený :roll:..kdyz jsem se ozval i já že mi ten displej připadá kvalitní tak ste mě hned sjeli a sjíždíte tu každáho...já vím anymousi že máš pravdu s tim že je to někdy mázlý ale pouhým okem je to podle mě k nerozeznání zatož jas a zobrazení displeje, který má 3k lepší, už rozeznáš trochu víc..hlavně mě nesežerte:cheesygrin: :blink:

Máš pravdu, já kdybych o tom nevěděl, nevšiml bych si toho...psp Brite jsem srovnával jak s Fatem, tak se Slimem, a displej byl prostě lepší...duchy jsem neviděl, bo jsem asi slepej...? :roll::D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne slepej nejsi nebo jsme asi oba ;) ...já když jsem si to tady všechny ty kritiky přečet tak sem si na to dával brutálně pozor, porovnával i s kámošema ktery maj Fat i 2k a proste mi displej připadal lepší..ne sice o moc- vlastne skoro stejnej ale určitě ne horší!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) s fatem rozdil nehledejte, ten mel blbej refresh rate, takze je na tom hure, jak PSP 3004...

2) 2004 ma nyni nej displej.. ze to nevidite? Zapnete si treba video, kde vam budou litat cerne ctverce na bilem pozadi.. trosku vetsi rychlosti (ale ne zase silenou, aby tam byly jen cary) ... tam uz rozdil videt je.. Proste hodne tmava VS hodne svetla

3) 3004 ma nejlepsi kontrast, o tom neni pochyb, takze hlavne nesrovnavat staticke obrazky nebo videa zkonvertovane na horsi kvalitu, tam ty "duchove" jsou zposobene samotnou koverzi..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jsi nepochopil, ze video byl jen prehnany priklad, kde je to videt uplne jasne :dozey:

.. tohle je samozrejme videt i pri chuzi v RPGckach atp.. v rychlejsich hrach.. kde je tma.. jestli hrajes jen nejake puzzle, ci sudoku, tak sorry, tam to vazne nepoznas - ale tam je ti k nicemu i ten kontrast, ze...

Ptal jsi se jak to poznat, ze to nevidis, ze jsi slepy - ja odpovedel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je to fakt vtipny,s PSP kseftuju,mohl jsem mit jakykoliv (FAT,SLIM,3004) a presto jsem si nechal staryho dobryho FAT ceramic,proc asi? :-) porad je to nejlepsi PSP co kdy bylo.3000 je zatim k nicemu,displej je opravdu bida...A navic se slim i 3000 oproti FAT hur drzej :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu