Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Charge kit nenabíjí


conter

Otázka

Koupil jsem si tenhle Play and Charge kit http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.11057

a kdyz ho pripojim normal k xku tak se baterie nenabiji :( treba po par hodinach jsou furt na minimu:( jinak ovladac kdyz je pripojenej pres kabl tak funguje normalne ale ta baterka se proste nenabiji:(

pripojim kabel pak ho dam k ovladaci zacne svitit cervena dioda na nabijeci za chvilku zhasne a zacne svitit zelena... a kdyz pri tomhle vypnu xbox pres tlacitko na konzoli tak se xko jakoby uspí ze nesviti ale bezi jen malej vetracek a dioda na nabijeci sviti zelene...ale batery se nenabije...uz sem zoufalej... newite co s tim?:( díky za kazdou radu!:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

17 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Skontroluj jestli mas nabijecy baterky a jestli mas niklovi(Ni-Mh)...

A taky se mi zda ze ta nabijecka neni na baterky ale na ten adapter co se k ovladacum taky prodava...

//edit nebyl ten adapter u toho ? ty vlasnte nabijis ten adapter ne baterky ze jo? :X ja uz sem z toho jelen ted...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

u toho packu je ten usb kabel(nabijecka) a baterry pack ...zalisovane baterky (Ni-Mh) 4000mAh ...;) neoriginalni to je ale to snad neni duvod aby to pres usb nenabijelo ...?!:(

btw.kdyz to pripojim tak zacne na nabijecce svitit cervena dioda...po chvili se vypne a naskoci zelena ... a furt se to nenabiji:(

uz by me trefilo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
zkus nabít z USB v PC/notebooku, ale bude to asi vadnej kus

btw. nabíjí se to pouze pokud svítí červená (zelená značí, že je už nabito)

kdyz to dam do PC tak nesviti nic a nalezne to jako new HW (PC)

btw cervena dioda sviti po pripojeni k Xku asi 20 vterim a pak preblikne na zelenou ...:(

EDIT: myslite ze to mam zkusit nabit v ty nabijecce? konektor na ty baterii je tam jakoby IIIII

ale nwm jak vymyslet pripojeni a hlavne pres jaky z tech par konektoru to dat nabijet...(+ a - tam napsany je)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu