Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dungeon Siege


Pitrigo

Recommended Posts

Ta hra je vážně sqělá ! Jeste nez jsem mel psp tak S.D1 i 2 jsem si koupil jako origosku..(nebojte zalevno)

ted jsem se k tomu dostal na psp a jsem celkem nadseny uzasnou hratelností...

S postavou ve hre chodí kolega...vybral jsem si na zacatku hry toho lukosterelce, ted mi ho ale zabili....v PC verzi se dalo oživovat určitym svitkem-zde v psp verzi jsem na system ozivení nepřišel...nevíte skalní fandové?

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak budto si koupíš ankh u toho co prodává lektvary nebo je tam oživovatel ten co prodává lektvary to má v nabídce co chceš dělat když si s nim začneš povídat... jinak si toho folowera můžeš updatovat u toho chlápka ve městě co má nad sebou tu knížku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

j ale vždycky s tebou může chodit jenom jeden hned v tom prvnim městě nějak dole na mapě je taková lanovka a na druhý straně je taková ženská vem si od ní quest a až ho uděláš dá tidalšího folowera a potom až úplně v jiný části jich získáš asi další3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu