Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Midnight Club L.A. Remix - záseky


defuckto69

Recommended Posts

zdarec, nevim jestli se to deje jen me nebo i nekomu jinymu. stahl sem dve iso verze( jedna 897mb, druha 740mb) a u obou se mi vzdy po case zasekne psp a po chvili se vypne.. Nevi nekdo cim by to mohlo byt? je to SUPER hra, ale kdyz se to prumerne po 3 zavodech vypne, tak se to neda hrat.. :-(:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sry za OT pak tenhle prispevek editnu..

uz to sosam mam 5.00 M33-3 tak az dososnu hned nahraju a podam info jak to slape:)

ja upnul na 5.00M33 a jede to uz asi hodku v pohode bez zaseku, tak nechci to zakriknout, snad to bylo firmwarem(i na 4.01 se to sekalo..)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja na 3.90 jsem to hral, tak 5-6 zavodu v rade, zadnej zasek. Kazdopadne jsem byl pokazdy posledni, tak si asi dam zase super maria ;)

no ze zacatku sem problemy nemel, ale dal uz je to docela tezky, chce to hodne upgradovat auto... jinak ani do ted se mi to neseklo, takze dekuji firmwaru 5.00 M33 za zachranu myho psp, ktery malem skoncilo na zdi.. :psp::)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu