Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

koupě PSP


Rawmen

Otázka

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Potřebuju radu: Když sem v obchodě a v PSP najedu do System Info a zjistím že FW je do 3.95 tak mám na 100% vyhráno??

A taky jak je to s tím Datartem, když bych si koupil PSP a ikdyž bych zjistil že má FW do 3.95 ale FLASHER řekl že to nejde, mužu to jako zabalit a ikdyž sem to vybalil, zapínal a zkoušel flashnout tak to mužu jít vrátit do 7dnů?? Chcu to vědět jistě a ne odpovědi tipu: Myslím že bys to mohl...chci to vědět předem ale zeptám se radš aj v obchodě, dík borci:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Potřebuju radu: Když sem v obchodě a v PSP najedu do System Info a zjistím že FW je do 3.95 tak mám na 100% vyhráno??

A taky jak je to s tím Datartem, když bych si koupil PSP a ikdyž bych zjistil že má FW do 3.95 ale FLASHER řekl že to nejde, mužu to jako zabalit a ikdyž sem to vybalil, zapínal a zkoušel flashnout tak to mužu jít vrátit do 7dnů?? Chcu to vědět jistě a ne odpovědi tipu: Myslím že bys to mohl...chci to vědět předem ale zeptám se radš aj v obchodě, dík borci:)

pokud nenarazis na tu novou desku a v datartu to do 7dnu jde bere se to jako nevhodny nakup darek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
pokud nenarazis na tu novou desku a v datartu to do 7dnu jde bere se to jako nevhodny nakup darek

ale to to zbozi musi byt originalne zabaleno bez vybaleni ne?:D

jinak je lepsi zpusob pred koupi rict prodavacovi ze si ho chces vyzkouset...najedes si do system settings a zjistis si FW;) jednoduche :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám PSP cca 6hodin:) a mám OFW 3.95 a na krabici písmeno G, chtěl bych vědět jestli tady někdo takovej není at řekne jestli mu to šlo flashnout, radš budu brečet ted doma než třeba v sobotu před flashrem:D

nn, je to pravda. TA-088v3 nedokáže spustit firmware nižší jak 4.XX

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mohu se zeptat jakej jsem proved spam a off topic? protože nechápu co je na tom špatného že se na něco zeptám ...:blink: navic je to podle mě k tématu...a když už jsem píšu tak se chci jen zeptat jakej formát karet PSP bere jestli FAT16 nebo FAT32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mohu se zeptat jakej jsem proved spam a off topic? protože nechápu co je na tom špatného že se na něco zeptám ...:blink: navic je to podle mě k tématu...a když už jsem píšu tak se chci jen zeptat jakej formát karet PSP bere jestli FAT16 nebo FAT32

tak napis adminovi kterej ti to dal, nebo alespon ne sem. Treba do Ostatní diskuze. At nemas dalsi bod :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu