Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

zapojení zvuku ?


Tiskovka

Otázka

zdravim,

koupila jsem si Xbox360, zapojila a vse funguje az nato, ze nevim jak zapojit zvuk.

nemam televizi, ale jen LCD monitor bez repraku. v obchode jsem se specialne ptala na to, jestli ma konzole vstup na repaky zvlast, ze muj monitor je nema, a tam me ujistili, ze zvuj v pohode zapojim.

takze ted jsem v situaci, ze jsem proste slepa a nevidim kam repraky zapojit a nebo to nejde a ja mam doma bedynku za 6500 k nicemu ... :frown:

prosim poradte jak by ten zvuk sel za me situace zapojit.

predem diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

diky :-) na tyhle kabely jsem uz koukala, ale musim rict, ze jsem doufala v reseni kde nebudu muset kupovat dalsi kabel a repraky. :D ted mam uplne obycejne stolni a chtela jsem to vyresit s nima popripade se sluchatkama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
z obou stran male ? Nejak sem to nepochopil :D

Pokud mas vstup na jack tak snad budes potrebovat redukci z dvou cinchu na 3,5 jack ne ? Ta je bezne k dostani v dobrym electru...

jelikoz mam uplne obycejny stereo bedynky tak oni zadny vstup nemaji. jen vystup :D

takze kdyz koupim tohle - http://www.alza.cz/redukce-audio-3-5mm-d97774.htm tak potrebuju redukci abych ty dva kabely spojila

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu