Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kvalita obrazu


Johnysko

Otázka

Cus,mam ted celkem strach protoze k Arcade verzi je jen klasickej component AV kabel(čili žlutej,bílej a červenej) pro pripojeni k normalni televizi.Je ten obraz tak strasnej ? Mam normal CRT 70 palcu TV a v obejvaku 80 palcovou taky CRT.Celkem me desi predstava ze ta grafika bude k nicemu.Je to rozdil jen v obraze nebo i v grafice kdyz porovnavam HDMI s timhle AV kabelem? Myslim jako jesi tam nebudou chybet naky efekty atd.AV kabel ma hloubku 720p nebo jinou ?

Díkes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
  • Moderators

Neni to component ale compozitni kabel ...

Obraz z nej jde 480i , je to "nejhorsi" zapojeni xka co muzes udelat :D

Ale kvalita obrazu neni spatna , hrozny ti to prijde az tehdy kdyz si zahrajes na nejakem lcd .

Jinak jediny co muzes rozumnyho udelat je koupit si aspon RGB scart kabel , tam je obraz asi o 30% lepsi nez u kompozitniho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cus,mam ted celkem strach protoze k Arcade verzi je jen klasickej component AV kabel(čili žlutej,bílej a červenej) pro pripojeni k normalni televizi.Je ten obraz tak strasnej ? Mam normal CRT 70 palcu TV a v obejvaku 80 palcovou taky CRT.Celkem me desi predstava ze ta grafika bude k nicemu.Je to rozdil jen v obraze nebo i v grafice kdyz porovnavam HDMI s timhle AV kabelem? Myslim jako jesi tam nebudou chybet naky efekty atd.AV kabel ma hloubku 720p nebo jinou ?

Díkes

Tak 70 palců asi nemáš :), asi jsi myslel 70cm, ale to je jedno, k věci.. Já osobně vlastním PS3 a hraju na 15 let staré CRT přes scart.

Ta televize jako taková je dost strašná, ale když hraju tak si vůbec nemůžu stěžovat. Je pochopitelné že hdmi je hdmi (ostrý obraz, velký kontrast, HD rozlišení), ale já osobně jsem s touhle variantou spokojen. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A co treba to pripojit k monitoru od PC???

okud myslíš přs PC do monitoru tak je to zbytečný ... podle mě to asi jednoduše nepůjde, to rovnou napojit do monitoru a myslím že ten kabel do monitoru bude drahžší než redukce na scartu ... a aspon nebudeš muset pořád přehazovat kabel ...

takže LOCK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu