Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Gamertag / Xbox Live


piggy

Otázka

Brý večer. Kámoš má malý problém. Normálně si vytvořil na xku profil a dohrál na tom 3 hry, získal nějaký gamescore a ted si vytvořil na Live gamertag se stejným nickem, ale nemá tam savy nic. Na memory kartě má uložený 2 profily se stejným nickem. Jde nějak udělat, aby si hodil ty savy do toho novýho profilu na live? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

18 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Měl jsem stejný problém, nebyl jsem ještě zaregistrovanej na live, jenom jsem měl profil na xku, nahrál jsem tam asi 2500 Gamerscore. Potom jsem se chtěl připojit na net a musel jsem si vytvořit nový profil s žádnými savy a 0 G...Prostě musíš bohužel začít úplně od znova od nuly...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

mam podobny problem. jen jsem si musela na LIVE zalozit gamertag s jinym jmenem, protoze to jmeno co mam na boxu uz je zabrany. a ted mam dva profily. na jednom mam body a na tom novem nulu ....

a docela me to stve protoze zacit hrat Fable 2 na novem profilu se mi vubec nechce :?

jde prosim vas nejak spojit profil v boxu s gamertagem na live, kdyz maji kazdy jine jmeno? popripade prejmenovat profil v boxu, aby se mi oba spojily.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mam podobny problem. jen jsem si musela na LIVE zalozit gamertag s jinym jmenem, protoze to jmeno co mam na boxu uz je zabrany. a ted mam dva profily. na jednom mam body a na tom novem nulu ....

a docela me to stve protoze zacit hrat Fable 2 na novem profilu se mi vubec nechce :?

jde prosim vas nejak spojit profil v boxu s gamertagem na live, kdyz maji kazdy jine jmeno? popripade prejmenovat profil v boxu, aby se mi oba spojily.

No tak sis mela zrusit registraci...prejmenovat v Xku profil a zkusit znova ne? o body by si timto neprisla ne? nebo ten profil prejmenovat nejde? ted mi to nejak vypadlo :angle: xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Já jsem měl totožnej problém...

Když jsme si kupovali Xko a ještě jsme neplánovali hrát přes net, tak jsem se zkoušel zaregistrovat na Xbox.com pod nickem "Antimonit". Musel jsem si snad udělat učet na windows live, abych měl "windows live ID" (nebo tak něco podobnýho) a potom se mohl zaregistrovat na samotný Xbox.com... Jenomže "Antimonit" měl už zabraný nějakej němec, tak jsem si vytvořil se jménem "Atimonit" což používám právě v podobnejch situacích a těšil jsem se až si někdy zahraju přes net...

A když potom ten čas netu přišel, tak jsem se na X přejmenoval na Atimonit, zapojil kabel a zkusil se připojit pod stejným nickem. To se povedlo, ale co nevidim: "0 G". Tak jsem se v tom hrabal asi hodinu (zjistil jsem, že mám v profilech 2x Atimonit (jeden na MU neLive (s ajchy) a druhej se kterym jsem mohl hrát přes live, ale bez ajchů)) a nakonec jsem to vyřešil tak že jsem si udělal ještě jeden profil z Xka z mýho profilu (kterej ještě nikde registrovanej nebyl, ten na MU) a zase pod jinym jménem (tentokrát "Antimoonit"), protože jsem si jak %#@&$ zabral z compu nick, kterej stejnak nikdo nepoužívá...

Takže rada nakonec: Nevytvářejte si profily na XBox Llive přes PC (i když třeba jenom silver acc), jinak tam nebudete mít žádné ajchy... Musíte si ten profil vytvořit z Xka, když jste přihlášení na profil, který chcete mít na Live :)

Snad to pomůže.....

Uch... (slohovka co? :D)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu