Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

iso a 3,03 OE-B


modry.neon

Otázka

10 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
jj me jedou vsechny az na DEXTERA ktereho jsem stahl chtel spusti a zustala jen cerna obrazovka tak sjem dal HOME a vymazal jsem ju:)

btw: bulk: mas to tady dvakrat tak jedno smaz....:)

Všechna ISA nejdou bez problémů na (zatím) žádném cf. Stále na některá ptořebuješ vloži UMD Disc a přepnout funkci v Recovery menu.

Jinak Daxtera jsem včera hrál s cf 3.03 OE-B, takže to bylo možná spíš vada ISO (CSO)...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj me jedou vsechny az na DEXTERA ktereho jsem stahl chtel spusti a zustala jen cerna obrazovka tak sjem dal HOME a vymazal jsem ju:)

btw: bulk: mas to tady dvakrat tak jedno smaz....:)

Všechna ISA nejdou bez problémů na (zatím) žádném cf. Stále na některá ptořebuješ vloži UMD Disc a přepnout funkci v Recovery menu.

Jinak Daxtera jsem včera hrál s cf 3.03 OE-B, takže to bylo možná spíš vada ISO (CSO)...

toz kdyz tam mam UMD tak mi jedou vsechny tak jsem to myslel sry mozna jsem se vyjadril spatne a s tim Daxterem je to mozne ze to bylo spatne ISo zacnu sosat nove 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jj me jedou vsechny az na DEXTERA ktereho jsem stahl chtel spusti a zustala jen cerna obrazovka tak sjem dal HOME a vymazal jsem ju:)

btw: bulk: mas to tady dvakrat tak jedno smaz....:)

Všechna ISA nejdou bez problémů na (zatím) žádném cf. Stále na některá ptořebuješ vloži UMD Disc a přepnout funkci v Recovery menu.

Jinak Daxtera jsem včera hrál s cf 3.03 OE-B, takže to bylo možná spíš vada ISO (CSO)...

toz kdyz tam mam UMD tak mi jedou vsechny tak jsem to myslel sry mozna jsem se vyjadril spatne a s tim Daxterem je to mozne ze to bylo spatne ISo zacnu sosat nove 8)

Np ;) jinak u mne má Daxter cca 1,26 GB a funguje normálně bez problémů (zatím) ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu