Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

nakupovani MS points pres Xlive


suchac500

Otázka

custe potreboval bych poradit uz sem se na to i ptal .. (tady v chatboxu) ale nikdo mi s tim nepomohl.. takze k veci... :)

Kdyz si sezenu Visa kartu (nebo master card), pujde s tim platit pres xlive... nekde pisou ze si kontrolujou PSC,adresu,zemi na creditce.. (ale jen u nekterych bank) tak bych se chtel zeptat nakupujete nekdo pres xlive pomoci tydle moznosti ?? (chtel bych koupit tech 500ms points ale nekde jinde sem nenasel nez na xlive) thx :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

umis cist ?? psal sem ze chci 500ms points... :D o tomdle vim taky...

conter > tjn ...proto se ptam jestli nekdo nevite jak pres todle nakupovat vyjde me o docela levnejs pres xbox live nez pres todle :)

nevite nekdo teda ?

k tomu banu to by me nas*ali kdybych jel origo .. a oni mi dali ban jen proto ze si chci zaplatit ty pointy, to bych jim to normalne omlatil o hlavu xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

CR nema podporu ale neznamena to ze se nemuzes z CR pripojit.

PODPORA(SUPPORT) ma uplne jiny vyznam nez vy tady berete v potaz.

Jiny to bude US ucet X CR creditka to znamena bud to pujde nebo te to vyhlasi ze to nejde nic vic nic min. Zadny ban nedostanes na to dam boty :P Vyzkousej.... a dej vedet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

no ja bych vyzkousel ale nemam pristup k visa nebo MC :( prave proto se ptam jestli to nekdo zkousel :D ... zatim se mi furt nedostalo odpovedi jestli to vubec nekdo zkousel (musel ne ?? :D ) este me napadlo treba ty lidi co nakupujou pres PSN (playstation network) ze by na tom mohli bejt stejne jako mi na xlive... tusim ze tam taky plati pres kreditku ale este se mi nepodarilo dat lidi na pokus :( :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu