Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Novy XBOX, otazky


pruzkaty

Otázka

Zdravim

Koupil jsem si dnes novy xbox a mel bych na vas par otazek, ktere jsem nikde nenasel.

1) jakto ze mi jdou prehravat vypalede dvd filmy?

2) mam kupovat DVD+DL 2,6x nebo 8x na vypalovani?

3) kdyz spustim arcade dvd co bylo u xboxu, tak to u nejakych her rve at tam dam PAL 60, kdyz ji tam dam, tak me to prepne ale zase na pal 50

4) jsem trosku sklamanej z grafiky pouzivam composite kabel pripojenej do TV karty, ktera umi HDTV, mam obednany monitor s VGA vstupem, bude na LCD 19 ten obraz lepsi?

5) pripojil jsem externi disk pres USB, ale nevim jak na nej pristupovat, abych mohl prehravat filmy

Diky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

12 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

1) protoze to Xbox umi :D

2) nizsi rychlost je lepsi ... rozhodne vypalovat nizzsi rychlesti (a ted si nejsem jisty, jestli se nepali na DVD-DL)

3)to asi zalezi na TV

4)pise, ze to mas pripojeny do tv karty, ale nepises, co mas za monitor :D ... a podle me takhle pres pc, to neni stastny reseni ... kup si normal LCD tv ... nebo aspon 22"lcd monitor s hdmi.

5) umi Xko vubec cist s hDD ? :D

EDIT: ne fakt se pali na + (pluska) tedy DVD+DL :)

viz. : http://console-forum.net/showthread.php?t=12333

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Kastan: Diky

A jak je to teda s tim LCD co jsem psal? Pujde mi nebo ne? Bude pekna grafika nebo ne?

jako to je relativni ... pro nekoho muze byt pekna, pro toho, kdo hraje na poradnym lcd, to muze byt hrozny ... ale nerikej mi, ze zadny tvuj kamos nema doma 19" monitor. .. proste k nemu zajdi ... a zkus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jako to je relativni ... pro nekoho muze byt pekna, pro toho, kdo hraje na poradnym lcd, to muze byt hrozny ... ale nerikej mi, ze zadny tvuj kamos nema doma 19" monitor. .. proste k nemu zajdi ... a zkus

Nema, neznam nikoho kdo ma xbox :). Tak ty hry pujdou vsechny na 720p ? Protoze monitor ma rozliseni 1440 x 900, takze by to melo byt aspon HD ready

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu