Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Rozdíl v obraze


Steel

Otázka

Zdravím, chtěl bych se zeptat jesli je rozdil kdyz pripojím xbox na televizi nějakou Teslu :-D bez HDMI nebo kdyz ji pripojím na LCD SAMSUNG T240HD s HDMI byl sem u kamose a ten měl xbox na tý tesla a musim rict , že mě to sklamalo .. Já planuju kupovat ten samsung tak se chci zeptat jesli by to bylo ta grafika lepsi .. Kdybych to mel s tim HDMi ,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

20 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Shifter960 nebud zas tak moc chytrý :-) . Neznamená, že když se člověk nevyzná v elektronice, že se nevyzná třeba v bojovém umění nebo v jiných sportech a nesedí celý den na prdeli u pc .-)

OK OK ale todle to fakt áááááááááááááá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Shifter960 nebud zas tak moc chytrý :-) . Neznamená, že když se člověk nevyzná v elektronice, že se nevyzná třeba v bojovém umění nebo v jiných sportech a nesedí celý den na prdeli u pc .-)

Shifter treba jen premejsli, ani o tom nic nutne vedet nemusi. Ono srovnavat "nějakou Teslu :-D" (jak ty pises) a nejakou LCD SAMSUNG T240HD, muzes opravdu asi jen ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Shifter960 nebud zas tak moc chytrý :-) . Neznamená, že když se člověk nevyzná v elektronice, že se nevyzná třeba v bojovém umění nebo v jiných sportech a nesedí celý den na prdeli u pc .-)

Jop to máš pravdu, vždycky se rači zeptám i když vím, že ze sebe udělám lamu. Na tý samsung to bude hodně dobrý, já mám 260 a je to super. Máš to full hd, čili si můžeš u her nastavit největší rozlišení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu