Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Kytara na Guitar Hero


kucis

Otázka

7 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Tak to jo, dík, ještě by to chtělo nějaký český server. Takže když jde kytara, tak by teoreticky měl být někde ke keopení i mikrofon pro GHIV, protože nevim, jak to bez něj rozjet, jinak dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mozna jestli to nefunguje ten mikrat s nakou redukci do xka ze bys pouzil normalni mikrofon ale o tom pochybuju

To mě taky napadlo, ale ono by to chtělo udělat redukci z Jack na USB, což bude asi obtžné a navíc si stejně myslím, že ten mikrác musí mít v sobě nějaké kody, aby ho xko poznalo. To by si potom na PS2 nikdo nekoupil Eye Toy kameru ale dal by si tam obyčejný šmejd za 200,-, který je taky na USB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
slyšel jsem že to jde normálně s headsetem...

Aha to mě nenapadlo, ale mají to celkem vymyšlené. Tam si můžeš zvolit hru bez mikrofonu, jako solo kytara. Ale přesto tam musíš mikrác píchlej a nepustí tě to do hry, jenom pro kontrolu, šmejdi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To mě taky napadlo, ale ono by to chtělo udělat redukci z Jack na USB, což bude asi obtžné a navíc si stejně myslím, že ten mikrác musí mít v sobě nějaké kody, aby ho xko poznalo. To by si potom na PS2 nikdo nekoupil Eye Toy kameru ale dal by si tam obyčejný šmejd za 200,-, který je taky na USB.

S tou kamerou mas pravdu ja ji mam a normalne fungovala jako webka ale musel si stahnout naky specialni ovladace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu