Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Dění na HDD


Vashut

Otázka

Zdravíčko,

moje otázka zní: Jak jsou velké soubory co se dávají na HDD? Mám na mysli dema her (kolik MB má třeba dema soul calibru IV?), doplňky ke hrám atd.

Chtěl jsem si kupovat Xbox 360 PRO, ale moje finanční situace si říká o drobné změny. Napadlo mě jestli by to vyřešila verze Arcade + 20GB HDD (cenově se dá sehnat pod 600 - informace z fóra a z Aukra).

20GB HDD by mělo být něco kolem 13,9 využitelných, platí to i když bych tam měl paměťovku z Arcade balení? Nestojím o GTA (narážím na ty soubory, které prý zaberu většinu 20GB disku), nestojím o filmy ani hudbu na Xkovém HDD.

Takže finální otázka zní: Bude mi alternativa (Arcade + 20 HDD) stačit?

Díky všem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

20 staci v pohode sam jsem to tak vyresil koupil kdysi arcade a pak za 400,- hdd na aukru shodou nahod zrovna i druhej den jeli kolem me tak jsem ho mel hned rano doma :)...ale otazkou je jak to bude se zminovanym stahovanim her z media primo na hdd...tam pak uz ta dvacka prestane stacit a bude potreba sahnout po vetsim...nemluve o pridavkach do her...neco malo od toho neco malo od tohodle a hned maz z dvacky jen par GB kam ani tu plnou hru nedas...ja bych spis pockal par dni nez dodas o nakou stovku vic do prasatka a koupil verzi s 60GB diskem...tot muj nazor..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ještě jsem se chtěl zeptat, co máte na HDD? Já jen, abych měl představu co bych tam vše rval. Abych nekoupil verzi PRO a HDD měl zbytečně prázdné.

A jde dokoupit k Arcade ten 60GB HDD?

Ještě malý dotázek asi mimo téma :roll::

Odkud nakupujete příslušenství k Xku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hele reknu ti to takhle.Na hdd si muzes stahovat veskery obsah z xbox live coz je treba:videa,dema,gamer pictures,pridavky ke hram jako jsou mise atd...Jinak tam muzes na ten hdd ripovat hudbu...A Arcade verze jde koupit a muzes si tam dat hdd bud 20,60 nebo 120GB.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hele reknu ti to takhle.Na hdd si muzes stahovat veskery obsah z xbox live coz je treba:videa,dema,gamer pictures,pridavky ke hram jako jsou mise atd...Jinak tam muzes na ten hdd ripovat hudbu...A Arcade verze jde koupit a muzes si tam dat hdd bud 20,60 nebo 120GB.

60GB se dá také koupit? Ať se hledal, jak jsem hledal, nacházím jen 20/120GB HDD.

Za odkaz bych ti byl vděčný :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Už je to prodané. Ale za 400,- tam pravidelně nabízí 20GB HDD Angelina90 (nebo 20, kdo ví :D) a něktěří jí ověřili a vše v pohodě ;)

jj sam od toho uzivatele mam hdd a naprosta spokojenost...vecer jsem to nasel...vydrazil,zavolal..a rano uz jsem ho daval do xboxe :)...ale ta dvacka je ted presakra malo....rozhodne po vyplatnici koupim 120GB...moznost instalace her na hdd je super...konecne hraju gta bez problemu s texturama :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu