Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Jak poznám firmware?


allKOhoLÍK

Otázka

6 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Prosím vás, jak poznám při koupi nového PSP Slim/Lite, jaký je tam firmware?? ...přemýšlím, že bych si koupil funglovku, ale mám strach, aby to šlo cracknout na hry z netu.

Je to třeba na krabici nebo někde?

Díky!:bash:

Myslim že by jsi mněl řist tomu kdo ti to prodava ať ti ho pujči do ruky a ty se kukni. (ja to taky udělal) a nebo na krabici by nemnělo byt nějake mismeno tušim že G, ale nevim jestli to tak je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

A jaká by byla cena?

já ti dodám nové ::D 2000 slima :) prodáváme a tam je old fw

...ale musím ho zapnout a mrknou se na to někde v options, že? Nebo ne? :)

Myslim že by jsi mněl řist tomu kdo ti to prodava ať ti ho pujči do ruky a ty se kukni. (ja to taky udělal) a nebo na krabici by mnělo byt nějake mismeno tušim že G, ale nevim jestli to tak je.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Podivas se na krabici a pokud je tam G, tak nebrat. Nebo poprosis o predvedeni, o ozkouseni a podivas se do system settings -> system information a mas jasno. FW musi byt mensi nez 4.01.

... proc by jsi to musel u toho dantoveho zapinat?? Kdyz ti rekl, ze je tam stary, tak je tam stary, poslal by ti to, jako flashnutelne PSP, nemusel by jsi nic kontrolovat, kdyz ti to slibil :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

4,01 ož tedy nebrat...

Ještě jedna, možná blbá, otázka - to G, kde bych ho měl na té krabici hledat??

...to s tím otvíráním...to jsem reagoval na ten příspěvek výš, ne na ten dantův... Možná jsem to tam blbě napsal, nevšiml jsem si.

Podivas se na krabici a pokud je tam G, tak nebrat. Nebo poprosis o predvedeni, o ozkouseni a podivas se do system settings -> system information a mas jasno. FW musi byt mensi nez 4.01.

... proc by jsi to musel u toho dantoveho zapinat?? Kdyz ti rekl, ze je tam stary, tak je tam stary, poslal by ti to, jako flashnutelne PSP, nemusel by jsi nic kontrolovat, kdyz ti to slibil :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To G je zboku na té krabici. Zepředu krabice je obrázek PSP a ted vlevo nebo vpravo od toho, je to na takovým jako by čárkovým kodu.

A s tím G to není až tak uplně pravda, pač já mám na krabici G ale OFW 3.95 a ty nový desky rozjedou prej FW 4.01 a výš:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu