Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Prosim pomoc s Media Center


Spoon

Otázka

zdar chci si pustit naky filmy a hudbu pres media center a nefunguje normalne jsem si stahl Windows media player 11 (s crackem) tam sem si dal libary media sharing a nastavil ten Xbox,co mam ted delat? kdyz si dam v Xku media center tak mi to hodi tabulku kde je adresa www.microsoft.com/extender dam dal ted mi to ukaze nakej ten klic dam continue a dal uz nic zase naka dresa.nevite co stim? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

8 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

K prvnimu problemu. Sharing neni Media center ty musis jit do hudby(nebo videa,obrazky ...) a jako zdroj zvolit tvuj pc. Pak budes mit media(jen ty co jsou v knihovne WMP) v xboxu.

Tusim ze na to co presne ty chces program neni ale myslim ze je program na praci s particiema a jdou extrahovat soubory na disku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
K prvnimu problemu. Sharing neni Media center ty musis jit do hudby(nebo videa,obrazky ...) a jako zdroj zvolit tvuj pc. Pak budes mit media(jen ty co jsou v knihovne WMP) v xboxu.

Nemohl bys mi udelat malej tutorial pls?:) co mam presne ke a jak udelat? co udelam v PC co udelam v Xku? dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
K prvnimu problemu. Sharing neni Media center ty musis jit do hudby(nebo videa,obrazky ...) a jako zdroj zvolit tvuj pc. Pak budes mit media(jen ty co jsou v knihovne WMP) v xboxu.

Nemohl bys mi udelat malej tutorial pls?:) co mam presne ke a jak udelat? co udelam v PC co udelam v Xku? dik

Jako na webu MS je navod v cestine ale tak ve zkratce (nevim jestli to bude presny protoze win nepouzivam ale predpokladam ze to bude tak nejak:

1. Na pc spust WMP klikni na Library dej media sharing

2. V okne co ti vyleze media sharing povol.

3. Na xboxu vlez do hudby atd kam chces obevi se ti z ceho ma cist a uplne dole bude nazev tvyho pc.

Z MS stranky na pc:

1.

Klepněte na šipku pod kartou Knihovna a pak klepněte na tlačítko Sdílení médií.

2.

V dialogovém okně Sdílení médií zaškrtněte políčko Sdílet má média.

Pokud políčko Sdílet má média nelze zaškrtnout, nejste možná připojeni k privátní síti. V rámci zabezpečení ochrany je sdílení médií automaticky vypnuto při připojení k veřejné síti. Pokud jste navíc připojeni k síti domény, může vám správce sítě zakázat sdílení médií.

Pokud podle vašeho názoru systém Windows chybně identifikoval vaši privátní síť jakou veřejnou, můžete změnit nastavení sítě ručně. Další informace o změně nastavení sítě či o zakázání sdílení pro všechny uživatele počítače naleznete v části Změna nastavení sdílených médií.

Poté, co zapnete sdílení médií, musíte vybrat počítače a zařízení, se kterými chcete média sdílet. To provedete, pokud povolíte určitým počítačům a zařízením přístup do vaší knihovny aplikace Player.

1.

V seznamu zařízení pod zaškrtávacím políčkem Sdílet médium s vyberte zařízení.

Pokud seznam zařízení není zobrazen, postupujte podle kroků týkajících se zahájení sdílení médií.

2.

Proveďte jednu z následujících možností:

Pokud chcete sdílet média s vybraným počítačem nebo zařízením, klepněte na příkaz Povolit.

Pokud nechcete sdílet média s vybraným počítačem nebo zařízením, klepněte na příkaz Zakázat.

Informace o vlastním nastavení pro sdílení médií naleznete v části Změna nastavení sdílených médií.

Všimněte si prosím, že povolit nebo zakázat zařízení můžete také klepnutím na oznamovací text, který se objeví, jakmile aplikace Player rozpozná ve vaší síti nové zařízení.

A na xboxu udelas zase to co sem popsal to je taky nekde na MS XBOX webu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu