Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s připojením


pjdp

Otázka

Zdravím,,

mám takovej problém tak prosim o radu...připojil sem poprvé psp k pc přes usb kabel, v hl.menu sem dal usb connection a čekal kdy se v pc objeví nové zařízení nebo tak něco.ale místo toho se u psp vypnul display a dál nic.když vypojim kabel a zapnu psp tak se normálně spustí,zahraje uvodní melodie,objevi se menu a konec.zasekne se a nejde s tim nic dělat.jediné co jde, že když 2xstisknu home tak se vypne display.zkoušel jsem vyndat a zandat baterku,paměťovku,znova to připojit...ale pořád nic. nevíte co s tim? díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

9 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0

Skus to pichnut do ineho USB portu a vypni automaticke nabijanie pri pripojeni cez usb...niekde v settings to najdes(za predpokladu ze sa tam dostanes...podla toho co pises to vyzera tak ze ti to sekne len ked si predtym psp pripojil do PC). Mne sa psp zvyklo sekat po tom co bolo pripojene cez USB pri jednej CXMB teme, tak skus v recovery vypnut pre istotu vsetky pluginy, ale ked pises ze si ho pripajal prvykrat, tak asi ziadne nemas XD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu